| Ονομασία | Τροφοδοτημένο βαρούλκο |
|---|---|
| Δύναμη | Βενζίνη και diesel |
| Ειδικότητα | Γρήγορη δύναμη |
| Χρησιμοποιείται | Κατασκευή ισχύος |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Τροφοδοτημένο βαρούλκο |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 3 τόνους |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Χρησιμοποιείται | Τράβηγμα της ανύψωσης |
| Γρήγορα! | 15m/min |
| Όνομα | Βαρούλκο καλωδίων |
|---|---|
| Μηχανή | Honda |
| Τύπος | Άξονας ζωνών |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Γρήγορη ταχύτητα |
| Δύναμη | Τράβηγμα 3 τόνου |
| Ονομασία | Βαρούλκο με καλώδιο ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 5 τόνους |
| τύμπανα | Δύο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| γροθιά | 6 |
| Ονομασία | Εξολκέας βαρούλκων καλωδίων |
|---|---|
| Δύναμη | 40,04KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 9rpm |
| Ταχύτητα έλξης | 4m/min |
| Ελκτική δύναμη | 4 ΤΟΝΩΝ |
| Ονομασία | Τροφοδοτημένο καλώδιο βαρούλκο |
|---|---|
| Μηχανή | Βαρούλκο ντίζελ |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Δυναμικότητα | 30KN |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αριθμό μοντέλου | Jjm-5B |
|---|---|
| Εκτιμημένο φορτίο | 5 τόνους |
| Χρήση | Εργασία περιοχών |
| Μηχανή | Honda/diesel |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Τροφοδοτημένο βαρούλκο |
|---|---|
| Μηχανή | Αέριο ή ντίζελ |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Δυναμικότητα | 3 τόνους |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Τροφοδοτημένο καλώδιο βαρούλκο |
|---|---|
| Μηχανή | Βαρούλκο ντίζελ |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Δυναμικότητα | 30KN |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Διπλό βαρούλκο καλωδίων τυμπάνων |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 5 ή 8 τόνος |
| Εφαρμογή | Τράβηγμα καλωδίων |
| Μηχανή | Honda ή diesel |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |