| Ονομασία | Τραμπελίστικο ρυμουλκούμενο |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή diesel που τροφοδοτείται |
| Δύναμη | 9HP |
| Ταχύτητα έλξης | 3600 M/MIN |
| Διάμετρος βρόχου κάτω από το τύμπανο | Φ230 |
| Ονομασία του προϊόντος | Βαρούλκο με συρματόσχοινο |
|---|---|
| Δύναμη | 5,7 Kw |
| Δυναμικότητα | 50KN |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Μηχανή | Αέριο ή ντίζελ |
| Τύπος | Βαρούλκο καλωδίων |
|---|---|
| Χαμηλή ταχύτητα | 5m/Min |
| Γρήγορη ταχύτητα | 11m/min |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Μηχανή | Βενζίνη ή diesel |
| Σχήμα | Τροφοδοτημένο αέριο βαρούλκο |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 1 τόνος |
| Ονομασία | Καλώδιο που τραβά τη μηχανή |
| Δύναμη | Honda.yamaha βενζίνη |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Αριθμό μοντέλου | Jjm-5SQ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 5 τόνους |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Μηχανή | Βενζίνη ή diesel |
| Εφαρμογή | Τράβηγμα κλήσης που τροφοδοτείται |
| Ονομασία | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Δυναμικότητα | 10KN-80KN |
| Δύναμη | Αέριο ή ντίζελ |
| Χρήση | Για τράβηγμα |
| Ονομασία | Καλώδιο βενζίνης που τραβά το βαρούλκο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | JJM5 |
| Πηγή ενέργειας | Δύναμη βενζίνης ή δύναμη diesel, βενζίνη diesel |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δυναμικότητα | 30KN, 50KN, 3T,5T |
| Ηλεκτρικός κινητήρας | 3 ή 4 kW |
|---|---|
| Ονομασία | Ηλεκτρικός συρματόσχοινος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ισχύος |
| Δύναμη | Ηλεκτρικός κινητήρας 220V / 380V |
| Οδήγηση | Κίνηση ιμάντα |
| Εκτιμημένο φορτίο | 3 τόνους |
|---|---|
| Μηχανή | Μηχανή 5.5HP βενζίνης |
| Μέλλον | Γρήγορη μηχανή αερίου ταχύτητας |
| Εργασία περιοχών | Μετάδοση γραμμών |
| Τύπος | Τροφοδοτημένο βαρούλκο |
| Σχήμα | Sfj-30 |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 3 τόνους |
| Εφαρμογή | Άνεμος μηχανή καλωδίων |
| Βάρος | 185KG |
| ΓΙΑΡΙΑ | 7.5-28 M/min |