| Σχήμα | JJD |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Ηλεκτρο μηχανή | 4 kW |
| Φάση | Ένα ή τρία |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Αριθμός αντικειμένου | 13310 |
|---|---|
| Σχήμα | 1000 |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Εφαρμόσιμη διάμετρος καλωδίων | 2.5-16mm |
| Βάρος | 10,3 κιλά |
| Εκτιμημένο φορτίο | 30KN |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Sfj-30 |
| Ονομασία | Άνεμος μηχανή καλωδίων |
| Ταχύτητα έλξης | 7.5-28 M/min |
| βάρος | 210kg |
| ΠΡΟΤΥΠΟ | εξολκέας βαρούλκων χεριών |
|---|---|
| Χρήση | Οικογένεια, εφαρμοσμένη μηχανική |
| Ικανότητα | 1 τόνος (1000kg) |
| Materail | Σώμα/χάλυβας A3 Γάντζος/χάλυβας |
| Περιγραφή | Το ενιαίο διπλάσιο γραμμών συνδέει δύο γάντζους |
| όνομα | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 08155 |
| Σχήμα | JJQ-30HQ |
| Δύναμη έλξης | 3-5Τ |
| Ισχύς | 4.04-6.61KW |
| Ονομασία | Ράτσετ απομακρύνοντας το σύρμα πιο σφιχτά |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 14102-14104 |
| Σχήμα | ΣΤΑ-1-ΣΤΑ-3 |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-30KN |
| Διάστημα στενής γραμμής | 1200-1500 χιλιοστά |
| Ονομασία | Σημείο στήριξης κυλίνδρων καλωδίων κάθετου τύπου |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 15131-15135 |
| Σχήμα | SIW-1-SIW-7A |
| Διάμετρος | 500-1500 χιλιοστά |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-70KN |
| Αριθμός αντικειμένου | 15151/15152 |
|---|---|
| Σχήμα | Το SIPZ-5H/SIPZ-7H |
| Εφαρμόσιμη διάμετρος τροχιάς καλωδίου | 1250-2240 χιλιοστά |
| Εφαρμόσιμο μέγιστο πλάτος πλάκας τροχιάς καλωδίου | 1400 χιλιοστά |
| Διάμετρος τρύπας | 80-125 χιλιοστά |
| Ονομασία | Αποσυναρμολογήσιμος τύπος καλωδιακού τροχού |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 15141-15144 |
| Σχήμα | SIPZ3-SIPZ10 |
| Ονομαστικό φορτίο | 30-100KN |
| Εφαρμόσιμη διάμετρος τροχιάς καλωδίου | 16003000mm |
| Ονομα | Μεταφορέας καλωδίων |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 21102-21105 |
| Μοντέλο | DCS-5-DCS-110 |
| Εξουσία | 380KV |
| Δύναμη έλξης | 5-8KN |