| Ονομα | Εξοπλισμός έλξης οπτικών καλωδίων |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 21108 |
| Μοντέλο | GLQYS |
| Μέγιστη διάμετρος | 50mm |
| Δύναμη έλξης | >2KN |
| Εφαρμογή | Εργαλεία γραμμικής γραμμής που φιλοξενούν μπλοκ |
|---|---|
| Άρθρο | 11101 |
| Τύπος | Διοδηγοί έλξης |
| Sheave αριθμός | Ένα |
| Δυναμικότητα | 1 τόνος |
| Ονομα | Στήλη ανύψωσης |
|---|---|
| Μοντέλο | Qh1x1 |
| Διαρροή | 1-4 |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-200KN |
| Διάμετρος μέγιστου σχοινιού | 7.7-18.5mm |
| Ονομασία | Εργαλεία κοπής σε μεγάλο υψόμετρο |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 16215/16211 |
| Σχήμα | SYG-100/SYG-150 |
| Μέγιστη συμπίεση | 100-150KN |
| Εφαρμοστέος αγωγός | LGJ25-240 |
| ΠΡΟΤΥΠΟ | Εξολκέας χεριών |
|---|---|
| εφαρμογή | Εφαρμοσμένη μηχανική, αρχιτεκτονική κ.λπ. |
| Ικανότητα | 2ton (2000kg) |
| Τύπος | Εργαλεία συνελεύσεων |
| Επεξεργασία επιφάνειας | ψευδάργυρος που καλύπτεται |
| Ονομασία | 12 τ. ρυμουλκούμενο καλωδίων |
|---|---|
| Χρησιμοποιώντας | Καταστολή καλωδίων |
| Φορτίο | 3 ~ 12T |
| Χρώμα | Κόκκινος, πράσινος, κίτρινος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |