| Επεξεργασία επιφάνειας | Επίστρωμα ψευδάργυρου |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | εξολκέας βαρούλκων χεριών |
| Χαρακτηριστικό | Εύκολη λειτουργία |
| Τύπος | Εργαλεία χεριών |
| Ικανότητα | 4 τόνος |
| Ονομασία | Βαρούλκο καλωδίου τύπου ζώνης |
|---|---|
| Δύναμη | 4,1 kw |
| Μηχανή | Αέριο, Ντίζελ, Ηλεκτροκινητήρας |
| Εγκρίνετε | ISO |
| Τράβηγμα της δύναμης | 3,5,8 τόνοι |
| Άρθρο | JJM8Q |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 8 τόνος |
| Ονομασία του προϊόντος | Τροφοδοτημένο καλώδιο βαρούλκο |
| Μηχανή | Honda ή diesel |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
|---|---|
| Κατεύθυνση περιστροφής | Κροτάση |
| Ταχύτητα περιστροφής | 6.5rpm |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Ελκτική δύναμη | 5 τόνους |
| Μηχανή | Μηχανή 5.5HP βενζίνης |
|---|---|
| Ονομασία | Ενεργοποιημένο Capstan |
| Ειδικότητα | Γρήγορη μηχανή αερίου ταχύτητας |
| Περιοχή | Μετάδοση γραμμών |
| Δύναμη | 3 τόνους |
| Ταχύτητα έλξης | Γρήγορο 8m/min |
|---|---|
| Αντιστροφή | 4m/min |
| Τύπος | Ντηζελοκίνητο βαρούλκο |
| Τράβηγμα γραμμών | 3 τόνους |
| Μετά από την υπηρεσία | Διαθέσιμο |
| Σχήμα | JJM5Q |
|---|---|
| Ονομασία | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
| βάρος | 130 κιλά |
| Δύναμη | 9HP |
| Χρήση | Περιοχή δύναμης |
| Ονομασία | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SJZ |
| Πηγή ενέργειας | Δύναμη βενζίνης ή δύναμη diesel, βενζίνη diesel |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δυναμικότητα | 16KN, 30KN, 50KN |
| Ονομασία | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
|---|---|
| Σχήμα | 3Τ Γρίφτης |
| Χρήση | Τράβηγμα της ανύψωσης |
| Τράβηγμα της δύναμης | Γρήγορα 1.8T |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικές εργασίες |
| Σχήμα | JJM5Q JJM3C |
|---|---|
| Ονομασία | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
| βάρος | 190kgs |
| Τράβηγμα της δύναμης | 50KN |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη εξαγόμενη περίπτωση |