| Τράβηγμα της δύναμης | 5 τόνους |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Λάβετε το βαρούλκο |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός μετάδοσης |
| Βάρος | 180 κιλά |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Ξυπνήστε βαρούλκο |
|---|---|
| Ταχύτητα έλξης | 10-80 m/min |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Δυναμικότητα | 50KN |
| Ονομασία | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 08155-08156 |
| Μοντέλο | JJQ-30HP |
| Δύναμη έλξης | 3-5Τ |
| Εξουσία | 4.04-6.61KW |
| Ονομασία του αντικειμένου | Συρματόσχοινο Gripper |
|---|---|
| Σχήμα | M2000 |
| Εφαρμογή | F4 ~ 22 mm |
| Βάρος | 1.5 κιλά |
| Χρησιμοποιώντας | Σφίξτε το καλώδιο |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας αλουμινίου |
|---|---|
| Άρθρο | Στήλη ανύψωσης |
| Φορτίο | 2 τόνους |
| Υλικό | Sheave αργιλίου |
| Βάρος | 2.9kg |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επίστρωμα ψευδάργυρου |
|---|---|
| όνομα | Βαρούλκο σχοινιών καλωδίων εξολκέων χεριών |
| Πλεονέκτημα | Εύκολος να τραβήξει |
| Πιστοποίηση | ISO9000,CCC,CE |
| Συσκευασία | 6PCS/Carton |
| Εκτιμημένο φορτίο | 5 τόνους |
|---|---|
| Ονομασία | Καλώδιο που τραβά τη μηχανή |
| Μηχανή | Diesel ή βενζίνη |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Οδήγηση | Κίνηση ζωνών ή κίνηση άξονων |
| Όνομα μοντέλου | Τράβηγμα και ανύψωση |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 8T ή λιγότερο από το |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Μηχανή | Honda ή diesel |
| Εφαρμογή | τράβηγμα |
| Σχήμα | SJZ10C |
|---|---|
| Ταχύτητα Rmp | 2600 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα τυμπάνων | αποσπάσιμος |
| βάρος | 220kg |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Όνομα προϊόντων | Εξολκέας καλωδίων χεριών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βάρκα/γερανοί/τράβηγμα καλωδίου τροφοδοσίας |
| Επεξεργασία εργαλείων | θερμική επεξεργασία |
| Ανώτατη ικανότητα | 4T |
| materail | Σώμα/χάλυβας A3 Γάντζος/χάλυβας |