| Χρήση | Τράβηγμα σχοινιών καλωδίων |
|---|---|
| Σχήμα | Τροφοδοτημένο καλώδιο βαρούλκο |
| Δυναμικότητα | 8 τόνους |
| Περιοχή | Γραμμή Construciton |
| Μηχανή | Βενζίνη ή diesel |
| Ονομασία | Δυναμικό κουμπί |
|---|---|
| Σχήμα | Βενζίνη ή diesel |
| Χρήση | τράβηγμα |
| Εφαρμογή | Εργοτάξιο |
| Δυναμικότητα | 80KN |
| Σχήμα | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
|---|---|
| Άρθρο | Βίντσι με κινητήρα βενζίνης |
| Δύναμη | 5 τόνους |
| βάρος | 135 κλ |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Τροφοδοτημένο καλώδιο βαρούλκο |
|---|---|
| Σχήμα | JJM5C |
| Μηχανή | Diesel ή βενζίνη |
| Χρήση | Μετάδοση δύναμης |
| Εφαρμογή | Τράβηγμα καλωδίων |
| Σχήμα | JJCS-50 |
|---|---|
| Ονομασία | Δύο ντραμς βιντς |
| Ταχύτητα | 2000rpm |
| Μηχανή | Ντίζελ, βενζίνη, ηλεκτρικό |
| Μέτρια ταχύτητα | 18.9/9.1 M/MIN |
| Ονομασία | Βίντσι κινητήρα ντίζελ |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται | Τράβηγμα καλωδίων |
| Τύπος | Κίνηση ιμάντα |
| Τράβηγμα της δύναμης | 30KN ή 50KN |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Βαρούλκο με βενζίνη |
|---|---|
| Τύπος | Sfj-3 |
| Μηχανή | Diesel ή βενζίνη |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Βάρος | Φως |
| Ηλεκτρικός κινητήρας | 3 ή 4 kW |
|---|---|
| Ονομασία | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ισχύος |
| Δύναμη | Ηλεκτρικός κινητήρας 220V / 380V |
| Οδήγηση | Κίνηση ιμάντα |
| Σχήμα | JJM1Q |
|---|---|
| Μηχανή | Μηχανή βενζίνης της HONDA |
| Εφαρμογή | Εργοτάξιο |
| Ονομασία | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
|---|---|
| ΑΜΤΟΡΟΣ | Βενζίνη ή μηχανή diesel |
| Δυναμικότητα | 10 kW |
| Τράβηγμα της δύναμης | 5T |
| Περιοχή | Κατασκευή |