| Υλικό νάιλον | Αλουμίνιο και νάιλον |
|---|---|
| Άρθρο | 10171-10199 |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
| Αριθμός | Πέντε ή Προσαρμογή |
|---|---|
| στάχυα | MC Nylon ή Ατσάλινα Τροχοί |
| Χρήση | Γραμμή χορδών |
| Σχήμα | SHDN822 |
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Sheave διάμετρος | Φ160*165 |
|---|---|
| ΟΝΟΜΑ | Κύλινδρος τάφρων |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΟ ΚΑΛΩΔΙΟ (ΚΚ) | <> |
| Βάρος | 4.5KG |
| Εκτιμημένο φορτίο | 12KN |
| Υλικό τροχαλίας | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Σχήμα | SHD |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| Τράλι | Μονό |
| βάρος | 1,5-15KG |
| Όνομα | Κύλινδρος παραθύρων καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος | Σύνδεση του φραγμού τροχαλιών |
| Υλικό | Νάυλον και κράμα |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Βάρος | 20-25kg |
| Σχήμα | SHDN660X100 |
|---|---|
| Φρέμα | Ζυγισμένος χάλυβας |
| ΔΕΣΜΕΣ | 2 ή 4 γραμμές |
| Εφαρμογή | Υπερυψωμένη εργασία γραμμών |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Ετικέτα | Suntech |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Πακέτο | Κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγόμενα ξύλινα κιβώτια |
| Σχήμα | 660mm |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5,7, |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Κατασκευή περιοχών τηλεπικοινωνιών |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |
| Ειδικότητα | Cast Sheave Middle |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN660 |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον, ή αλουμίνιο |
| Τράλι | 1,3,5 |
| Μέγεθος | 508*100mm,660*100mm |
| Σχήμα | 660mm |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5,7,9 |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Κατασκευή περιοχών τηλεπικοινωνιών |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |