| Υλικό | MC Nylon Sheaves & Steel |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών 660X100 mm |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Σχήμα | SHD660,SHS660,SHW660,SHDN660,ΚΛΠ |
| Βάρος | 30 έως 110 κιλά |
| Ονομασία | Νάιλον κυλινδρικός τροχός για μπλοκ τροχαλίας |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμόστε |
| Υλικό | Εισαγόμενη πρώτη ύλη ΗΠΑ |
| Χρήση | Μαέστρος χορδών |
| Κουρέματα | Τύπος |
| Μέγεθος τροχού | 200*60mm |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| Ονομασία | Ενιαία Sheave κρεμώντας τροχαλία καλωδίων |
| Ονομαστικό φορτίο | 15KN |
| Funciton | Προστατεύστε το καλώδιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Καλωδιακό έλκοντα ρόλο ευθείας τύπου |
|---|---|
| Υλικό | Τύποι από νάιλον ή από αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Εργοτάξιο |
| Εκτιμημένο φορτίο | 5kN |
| Χρήση | Ρολάρι καλωδίου εδάφους |
| Ονομασία | Σύνδεση του κυλίνδρου |
|---|---|
| Ειδικότητα | Φως |
| Φορτίο | 50KN |
| βάρος | 2.7-12.5kg |
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
| Υλικό | Πέντε στάχυα αγωγός χορδών |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| μέγεθος | Σειρά 660 |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μαέστρος χορδών |
| Ονομαστικό φορτίο | 50KN |
| Διοικητής | LGJ240-400 |
| βάρος | 8 κιλά |
| Εξωτερική διάμετρος τροχαλίας | 508 χιλιοστά |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος τροχαλίας | 408 χλστ |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Διάμετρος αγωγού | Έως 25 mm |
| Πλάτος στάχυων | 75mm ή 100mm |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας συρματόσχοινου |
|---|---|
| Υλικό | Υλικό MC Nylon |
| Εφαρμογή | Εναέρια γραμμή |
| Τράλι | 1,3,5 |
| Μέγεθος | 508*75mm, 508x100mm |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Ονομασία του προϊόντος | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 120*30-400*80 χλστ |