| Ονομασία προϊόντος | Πλεξίστρα ράβδου από νάιλον Opgw |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης δύναμης |
| Δυναμικότητα | 20kN |
| Σχήμα | Κλειδί γραμμής OPGW |
| Περιοχή | Κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Μέγεθος | 660x110MM |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| Ονομασία | Φραγμός καλωδίων OPGW |
| Βάρος | 26 κιλά |
| Τύπος | Τροχαλία χορδών |
| Υλικό τροχαλίας | Νάυλον, αργίλιο για την επιλογή |
|---|---|
| Σχήμα | SHD120X30 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Μέγεθος αγωγών | LGJ25-70 |
| Βάρος | 1.5 κιλά |
| Φρέμα | Ρολάρι γέφυρας |
|---|---|
| Βάρος | 40,8 κιλά. |
| Ονομαστικό φορτίο | 12KN |
| Πεδίο | <= 150 mm |
| Μέγεθος | 160*165mm |
| Περιγραφή | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Μαέστρος διά | Max 30mm |
| Δυναμικότητα | 20kn-60kn |
| Εφαρμογή | Εργαλεία γραμμικής γραμμής που φιλοξενούν μπλοκ |
|---|---|
| Άρθρο | 11101 |
| Τύπος | Διοδηγοί έλξης |
| Sheave αριθμός | Ένα |
| Δυναμικότητα | 1 τόνος |
| Ονομασία | Δύοχρησιμοποιούμενα μπλοκ ράβδου |
|---|---|
| Άρθρο | 10291,10292 |
| επιδόσεις | Μπλοκ χορδών σκοπού προς τον ουρανό |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| Υλικό | Απομονωμένη συσκευή ανύψωσης |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή Tranmission |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-50KN |
| Εφαρμογή | Σημείο ανύψωσης ανυψωτή |
| Βάρος | 10,8-7,3 kg |
| ΥΛΟΔΟΣ | Απομονωμένη συσκευή ανύψωσης |
|---|---|
| Σχήμα | Κατασκευαστικά έργα |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-50KN |
| Εφαρμογή | Σημείο ανύψωσης ανυψωτή |
| Βάρος | 10,8-7,3 kg |
| Υλικό | Νάιλον, Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Στρογγυλή ζώνη, μπλοκ ράβδου |
| Διάμετρος σωλήνα | 80-200 χιλιοστά |
| Χρήση | Προστατευτικός ρόλος |
| Ονομασία | Ρολάρι προστασίας καλωδίων |