| Τύπος | Τύπος ζώνης, κυλίνδρος καλωδίου |
|---|---|
| Μέγεθος περίγραμμα | Διάμετρος: |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον, αλουμινένιο χάλυβα |
| Ονομασία | Διπλός Sheave φραγμός |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| Ονομασία | Ρολάρι εισόδου καλωδίου |
|---|---|
| Τύπος | ΣΕΙΡΕΣ C |
| Σχήμα | SHL150C |
| Dia σωλήνων | 150 χιλιοστά |
| Βάρος | 21kg |
| Ονομασία | Ρολάρι εισόδου καλωδίου |
|---|---|
| Τύπος | ΣΕΙΡΕΣ C |
| Σχήμα | SHL150C |
| Dia σωλήνων | 150 χιλιοστά |
| Βάρος | 21kg |
| Τύπος | Στρογγυλή ζώνη |
|---|---|
| Υλικό | νάιλον με ρουλεμάν |
| Ονομασία του προϊόντος | Πλαστικοί νάιλον τροχοί |
| Λειτουργία | Τράβηγμα καλωδίων |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Υλικό | Πλάκες από νάιλον και από χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Εναέριο καλώδιο που δένει με σπάγγο το φραγμό |
| Σχήμα | Stringing Blocks |
| Ανώτατο εφαρμόσιμο καλώδιο | 80-200 χιλιοστά |
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Τεθωρακισμένα κυλίνδρια καλωδίων |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 21229-21228L |
| Σχήμα | SHD4K180 |
| Μέγιστη διάμετρος καλωδίων | 180 χιλιοστά |
| Ονομαστικό Φορτίο | 20kN |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή ράφι από χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Εναέριο καλώδιο που δένει με σπάγγο το φραγμό |
| Χρήση | Stringing Blocks |
| Ανώτατο εφαρμόσιμο καλώδιο | 80-200 χιλιοστά |
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Μπλοκ με τροχό γείωσης |
|---|---|
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| στάχυα | 1,3,5,7,9 |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Όνομα | Οδηγός κυλίνδρων καλωδίων |
|---|---|
| Μέγεθος | 160x230mm |
| Υλικό | Ρόδα αργιλίου |
| Βάρος | 13KG |
| Dia καλωδίων | λιγότερο από 200mm |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας και νάιλον |
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Εσωτερικό μέγεθος | 408.560, 640, 710, 800 χιλ. |
| εξωτερικό Dia | 508.660.750, 822, 916 χιλ. |