| Υλικό | Νάιλον και Χάλυβας |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 822*710*110 χλστ |
| Max Conductor | LGJ630 |
| Εξωτερική διάμετρος | 822 χιλιοστά |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Διάμετρος αγωγών | Έως 25 mm |
|---|---|
| Πλάτος στάχυων | 75 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 20-60KN |
| Υλικό | MC Nylon, Τράλι από χυτό χάλυβα |
|---|---|
| Άρθρο | Τροχαλία χορδών εναέριας γραμμής |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
| Διοικητής | Τραλί αλουμινίου με επένδυση από καουτσούκ |
| μέγεθος | SHD660 |
| Τύπος | Τρίτροχος |
|---|---|
| Υλικό | Ρόδα αργιλίου με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Ονομασία | Δένοντας με σπάγγο τους φραγμούς με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης καλωδίων |
| Ειδικότητα | Λάστιχο νάυλον ή αργιλίου |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 60-120KN |
| Εξωτερική διάμετρος | 1160mm |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών |
| Μέγιστη διάμετρος αγωγού | LGJ1250 |
| Υλικό | Πλαίσιο από νάιλον, χάλυβα |
|---|---|
| Ονομασία | μπλοκ αγωγού τροχαλίας |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| Εφαρμόστε | Τραβώντας αγωγός στην τοποθεσία |
| Μέγεθος | 660X100,660X110 ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Εφαρμογή | Κατασκευή γραμμών μετάδοσης |
| αριθμός ροδών | 1,3,5,7,9 |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών προς τον ουρανό |
|---|---|
| Σχήμα | SHCN80X50A,SHCN120X58A |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Τράλι | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 5kn και 20kn |
| Τύπος | Σειρά 916 mm |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| Χρήση | 4 Δέσμες Αγωγοί |
| Τράλι | 1,3,5 |
| Υλικό τροχαλίας | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Υλικό τροχαλίας | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Τύπος | Hook And Clevis |
| βάρος | 20,4 κιλά |