| Ονομασία του προϊόντος | Γεωργικό τροχό |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον, αλουμίνιο, να διαλέξεις. |
| Τροχοί | 3 |
| Χρησιμοποιώντας | Τράβηγμα καλωδίων |
| Φορτίο | 10KN |
| Ονομασία | Καλώδιο γήπεδο κυλίνδρου |
|---|---|
| Ρολάρι | Σύνθετο από νάιλον ή αλουμίνιο |
| Ειδικότητα | Κλειδωτό καμπανάκι |
| Dia σωλήνων | 80-200 χιλιοστά |
| Βάρος | 3.3-12 κιλά |
| Υλικό | Νάιλον και Χάλυβας |
|---|---|
| Ρολάρι | Τρεις ή έξι για να διαλέξετε. |
| Ονομασία | Ρολάρι με κεφαλές |
| Μαξ Καλώδιο | 100 mm διάμετρος |
| Χρησιμοποιώντας | Προστατέψτε τον οδηγό |
| Υλικό | Τροχός Αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή εγκατάστασης καλωδίων Εργαλεία καλωδίων Ρολάρι καλωδίων |
| Εφαρμογή | Ρολάρι για τοποθέτηση καλωδίων |
| χρησιμοποιώντας | Τράβηξη καλωδίου εδάφους |
| Βάρος | 7.2kg-10.5kg |
| Χρήση | Τράβηξη καλωδίου εδάφους |
|---|---|
| Ονομασία | Κρατήστε το τροχό καλωδίου |
| Σχήμα | DR1 |
| Διάρκεια | 1m |
| Βάρος | 14 κιλά |
| Μέγεθος | 660x110MM |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| Ονομασία | Φραγμός καλωδίων OPGW |
| Βάρος | 26 κιλά |
| Τύπος | Τροχαλία χορδών |
| Ονομασία του προϊόντος | Διακόπτης καλωδίων ηλεκτρικής ενέργειας για αγωγούς |
|---|---|
| Άρθρο | 16241-16244 |
| Τύπος | Καλώδια κοπτήρα |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
| Ονομασία του προϊόντος | Στρίψιμο καλωδίων |
|---|---|
| Άρθρο | 21481-21452 |
| Χρήση | Αφαίρεση του στρώματος μόνωσης του μονωτικού αγωγού |
| Εφαρμογή | Δεν θα βλάψει το στρώμα μόνωσης. |
| Τύπος | Στρίψιμο |
| Ηλεκτρικός κινητήρας | 3 ή 4 kW |
|---|---|
| Ονομασία | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ισχύος |
| Δύναμη | Ηλεκτρικός κινητήρας 220V / 380V |
| Οδήγηση | Κίνηση ιμάντα |
| Ονομασία | Εξολκέας βαρούλκων καλωδίων |
|---|---|
| Δύναμη | 40,04KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 9rpm |
| Ταχύτητα έλξης | 4m/min |
| Ελκτική δύναμη | 4 ΤΟΝΩΝ |