| Σχήμα | SKJL-1 |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 10-30KN |
| Μαξ. Ανοίξτε. | 15-39 mm |
| Βάρος | 1.4-5 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Στρογγυλοί ευθείας γραμμής |
|---|---|
| Υλικό | Νάυλον, κράμα αργιλίου |
| Φρέμα | Σιδηρουργικό σωλήνα |
| Δυναμικότητα | 10KN |
| Τύπος | Καλώδιο γήπεδο κυλίνδρου |
| Ονομασία | 10KN Αλουμινίου Wire Τραβήχτης κυλίνδρων, μονόδρομος δομή καλώδιο τράβηγμα κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, νάιλον για επιλογή |
| Εφαρμογή | Ρολάρι καλωδίου τάφρου |
| Ονομαστικό φορτίο | 1 τ |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Όνομα | Οδηγός κυλίνδρων καλωδίων |
|---|---|
| Μέγεθος | 160x230mm |
| Υλικό | Ρόδα αργιλίου |
| Βάρος | 13KG |
| Dia καλωδίων | λιγότερο από 200mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Κράτησης καλωδίων |
|---|---|
| Φόρεμα | ΟPGW, ADSS |
| Φορτίο | 15KN |
| Σχήμα | ΣΛΕ |
| Διάρκεια | 1.4m |
| Ονομασία του προϊόντος | Στρογγυλό καλώδιο γωνίας |
|---|---|
| Τύπος | Ρολέρ καλωδίου γωνίας τριών σπαθών |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
| Χρήση | Κατάλληλος για τη διάβαση γωνιών καλωδίων |
| Μέγεθος | 0200mm |
| Υλικό | Νάιλον, Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Στρογγυλή ζώνη, κυλίνδρος κεφαλής καλωδίου |
| Εφαρμόσιμη διάμετρος καλωδίων | λιγότερο από 80-160 |
| Ονομασία | Ρολέρ καλωδίου με κεφαλίδα στο λάκκο |
| Εφαρμογή | Ρολάρι για τοποθέτηση καλωδίων |
| Χρησιμοποιείται | Τράβηξη καλωδίων |
|---|---|
| Ονομασία | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ισχύος |
| Δύναμη | Μηχανές ντίζελ |
| Τύπος | Κίνηση ζωνών ή κίνηση άξονων |
| Ονομασία προϊόντος | Χρησιμοποιείται εργαλείο τρύπησης για να τρυπήσει το καλώδιο πριν κόψει το καλώδιο |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Τρίψιμο χειριστή |
| Εφαρμογή | Προστασία, διασφάλιση της ασφάλειας του χειριστή |
| Τύπος | Διαπεραστικό εργαλείο |
| Χρήση | Κόψιμο |
| Άρθρο | Τεχνουργήματα ηλεκτρικού καλωδίου |
|---|---|
| Μέγεθος | 140*160 /160*165 |
| Βάρος | 4 - 5,1 κιλά |
| Ονομαστικό φορτίο | 15 / 12 |
| Εφαρμόσιμο εύρος καλωδίου (mm) | Λιγότερο από 150 |