| Σχήμα | SHC100C |
|---|---|
| Dia σωλήνων | 100 χιλιοστά |
| Χρησιμοποιώντας | Προστατευτικό καλώδιο |
| Εφαρμόστε | Υπόγειος χώρος |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Ονομασία του προϊόντος | Αλυσίδα αντιστροφής πλέξης |
|---|---|
| σκέλη | 12,18mm |
| Τύπος | Σχοινί χάλυβα |
| Πλεονέκτημα | Τεχνητά υδρατρίδια |
| Ειδικότητα | Σπάζοντας το φορτίο ψηλά |
| Ονομασία | Αλουμινένιο σχοινί που τραβάται από τροχαλία |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον, κράμα αργιλίου |
| Εφαρμογή | Εργασίες γραμμών μεταφοράς |
| Ονομασία προϊόντος | Καλώδιο γης κυλίνδρου ευθείας τύπου |
| επιδόσεις | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Ονομα | Εξοπλισμός έλξης οπτικών καλωδίων |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 21108 |
| Μοντέλο | GLQYS |
| Μέγιστη διάμετρος | 50mm |
| Δύναμη έλξης | >2KN |
| Ονομα | Υδραυλικοί αγωγοί τροχών |
|---|---|
| Αρ. | 15151 |
| Μοντέλο | SIPZ-5H |
| Μέγιστη ταχύτητα | 45RPM |
| Βάρος | 270-350KG |
| Ονομα | Σετ καλωδίων |
|---|---|
| Μοντέλο | CLJ60S |
| Μέγιστη δύναμη μεταφοράς | 700N |
| Βάρος | 125 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | θήκη από κόντρα πλακέ |
| Ονομασία προϊόντος | Συζύγιο σύρματος για σύρση καλωδίων |
|---|---|
| Άρθρο | 17161-17181 |
| Χρήση | Ενώσεις |
| Ονομαστικό φορτίο | 8-80kn |
| Εφαρμοστέος αγωγός | ΑΚΕΣΑ 70-1120 |
| Υλικό | Χάλυβας, βαναδίου χρωμίου |
|---|---|
| Χειρισμός υλικού | Μονώνοντας ρητίνη |
| Επιφάνεια σαγονιών | Γλυκό |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικές στήλες συρρίκνωσης |
| Δύναμη πτύχωσης | 120KN |
| Name | Hook Type Grounding Block |
|---|---|
| Item No. | 12111-12112 |
| Bottom Diameter | 60/75mm |
| Sheave Material | Aluminum Alloy/ Steel |
| Weight | 4.5/5KG |
| Ονομασία | Τραμπελίστικο ρυμουλκούμενο |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή diesel που τροφοδοτείται |
| Δύναμη | 9HP |
| Ταχύτητα έλξης | 3600 M/MIN |
| Διάμετρος βρόχου κάτω από το τύμπανο | Φ230 |