| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Διάμετρος αγωγού | Μέχρι 30 mm |
| Υλικό | Νάυλον ρόδες |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | Νάιλον, Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομα | Μπλοκ χορδών |
| Μέγεθος | 916Χ110 Χιλ |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | Νάυλον MC, υποστήριξη χάλυβα |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN, 40KN, 60KN |
| Εφαρμογή | Εργοτάξιο |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |
| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 916*800*110mm, 916*800*125mm |
| Max Conductor | LGJ720 |
| Ονομαστικό φορτίο | 50-150KN |
| Sheaves Numbers | 1-5 |
| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
|---|---|
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Χρήση | Για Ηλεκτρικό Εξοπλισμό, Κατασκευές Κτιρίων |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Πακέτο | Κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Μέγεθος | 120x58mm |
| Εφαρμογή | Μετάδοση γραμμών |
| Ρόδα τροχαλιών | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Χρήση | Σύνδεση |
| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
|---|---|
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Χρήση | Για Ηλεκτρικό Εξοπλισμό, Κατασκευές Κτιρίων |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Πακέτο | Κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Ονομασία | 916 mm μπλοκ καλωδίων |
|---|---|
| μέγεθος | 1040×125 χιλιοστά |
| Υλικό | Νάιλον |
| Ονομαστικό φορτίο | 50-200KN |
| Σχήμα | SHDN1040,SHSQN1040,SHWQN1040 |
| Ονομασία | Γωνιακά τετράγωνα προς τον ουρανό |
|---|---|
| Άρθρο | 10281 |
| Χρήση | Στερεωμένο στον βραχίονα στύλου για τράβηγμα αγωγού |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Υλικό τροχαλίας | Νάιλον και αλουμίνιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωργικό τροχό |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον, αλουμίνιο, να διαλέξεις. |
| Τροχοί | 3 |
| Χρησιμοποιώντας | Τράβηγμα καλωδίων |
| Φορτίο | 10KN |