| Πλάτος στάχυων | 36-56mm |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, νάιλον |
| Διάμετρος τροχαλίας | 140-180mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 30-80kn |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής ή ως απαίτησή σας |
| Σχήμα | JJM5Q JJM3C |
|---|---|
| Ονομασία | Βαρούλκο έλξης καλωδίου |
| βάρος | 190kgs |
| Τράβηγμα της δύναμης | 50KN |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη εξαγόμενη περίπτωση |
| Μέγιστος κατάλληλος αγωγός | LGJ500 |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 660Χ560Χ100χιλ |
| Επιλογή | 660Χ560Χ110χιλ |
| Δυναμικότητα | 20kn-60kn |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Εφαρμογή | Τραβήξτε το Acsr |
|---|---|
| Ονομασία | Μεγάλη διάμετρος σχοινίστρα |
| μέγεθος | 822x110mm |
| στάχυα | 1,3,5,7,9 |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 30-150KN |
| Σχήμα | φραγμός αγωγών 508X75mm |
|---|---|
| Ονομασία | Ενιαίοι δένοντας με σπάγγο φραγμοί |
| Διάμετρο | 75mm ή 100mm |
| Διάμετρος | Έως 25 mm |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Εσωτερική διάμετρος | 408 χλστ |
| Πλάτος των ροδών | 75mm ή 100mm |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
|---|---|
| Μέγεθος | 660X100mm |
| αριθμός ροδών | 1,3,5,7 |
| Δυναμικότητα | 20KN, 40KN, 60KN |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών από σύρμα γείωσης |
|---|---|
| Εφαρμοστέο σκέλος χάλυβα | GJ35-GJ150 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| Άρθρο | 10331-10344 |
| Sheave μέγεθος | 120*50mm,150*32mm,165*50mm,200*60mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| Τράλι | Ένα |
| βάρος | 1,5-15KG |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Ονομασία του προϊόντος | Συσσωρευτής συρμάτων γης |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 10-30KN |
| Εφαρμογή | Κρατήρα σχοινιάς |
| Επικαιροποίηση | 15 χιλιοστά |
| Υλικό | χάλυβα |