| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Τύπος γάντζων |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμόστε | Μαέστρος χορδών |
| Ονομασία | Ενιαίοι δένοντας με σπάγγο φραγμοί |
|---|---|
| Άρθρο | 10261-10274 |
| Χρήση | Κύκλοι σχοινίματος προς τον ουρανό για γραμμές μεταφοράς |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού |
| Τράλι | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Εφαρμόσιμος βιομηχανικός | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Τύπος | Άνοιξη Τύπος ανελκυστήρα, ανοιχτός, κλειστός, γάντζος και δαχτυλίδι |
| Υλικό | Αλουμίνιο, κράμα αλουμινίου με τροχό νάιλον MC |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλειδί ανύψωσης |
| Δυναμικότητα | 30-100KN |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών γείωσης |
| Εφαρμοστέος αγωγός | Αγωγός ή Ατσάλινο Σχοινί Διάμετρος 6-28 |
| Διάμετρος κάτω | Διά 60-75 |
| Ονομασία | Εργαλεία για την τοποθέτηση καλωδίων Τύπος ανοίγματος Προστασία καλωδίων Ρολερό καλωδιακή τροχαλία |
|---|---|
| Εφαρμογή | προστασία καλωδίων |
| Βάρος | 6.7Kg |
| Τροχός | Νάιλον |
| Τύπος | Ρολάρι με κροταφικό |
| Υλικά | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Stringing Blocks |
| Εφαρμόστε | Κατασκευαστικές Εργασίες |
| Χρήση | Αγωγός έλξης |
| βάρος | 25 κιλά |
| Υλικό | Ρολάρι νάιλον ή ρολάρι αλουμινίου |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| Ανώτατη διάμετρος καλωδίων | 180mm ή προσαρμοσμένος |
| Διάγραμμα κυλίνδρων μεταφοράς | 60 χιλιοστά |
| Αριθμός κυλίνδρου μεταφοράς | 4-8 |
| Ονομασία | Οδηγός Bellmouth κλειδωτό πολλαπλό κυλίνδρο |
|---|---|
| Τύπος | Ρολάρι τράβηξης καλωδίων |
| Υλικό τροχού | Αλουμίνιο ή νάιλον |
| Χρήση | Τράβηγμα καλωδίων |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ονομασία του προϊόντος | Ρολάντες σύρσης καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος | Τύπος ζώνης |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | Σιδήρου με επιχρισμό ψευδαργύρου |
| Διάμετρος σωλήνα | 80150mm |
| Άρθρο | 17261 |
|---|---|
| Διάμετρος της κοπριάς | 55 χιλιοστά |
| Υλικό από στάχυα | Αλουμίνιο ή νάιλον |
| Διάμετρος αγωγού | 25 mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 1KN |