| Χρήση | Τράβηξη καλωδίου εδάφους |
|---|---|
| Ονομασία | Κρατήστε το τροχό καλωδίου |
| Σχήμα | DR1 |
| Διάρκεια | 1m |
| Βάρος | 14 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Ρολάρι τράβηξης καλωδίων |
| Πεδίο | 150 χιλιοστά |
| Δομή | Υποστήριξη ατσάλινου πλαισίου |
| Βάρος | 30,3-8,5 κιλά |
| Υλικό | Νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλιών χορδών |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
| Ονομαστικό φορτίο | 60 KN |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| μέγεθος | 508X75mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον |
|---|---|
| Σχήμα | 10171-10199 |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Σχήμα | 10211 και 10212 |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού διπλής τροχαλίας |
| Εφαρμογή | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Εφαρμοστέος αγωγός | LGJ300-500 |
| Ονομαστικό φορτίο | 25kn |
| Περιγραφή | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Διάμετρος αγωγών | Μέχρι 30 mm |
| Δυναμικότητα | 40KN,60KN |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλειδί ανύψωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
| Υλικό | Λύκος αλουμινίου με τροχό νάιλον MC |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-100KN |
| Ανώτατη διάμετρος σχοινιών | Διάγραμμα 5,7-18.5 |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| βάρος | Μέγιστο βάρος 70 κιλά |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Εφαρμόζεται | LGJ400 |
| Υλικό | MC Nylon |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5,7, |
| Άρθρο | Stringing Blocks |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Κατάλληλος αγωγός | ACSR720 |