| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Μάρκα | Suntech στην Κίνα |
| Μεγέθη | Προσαρμοσμένο |
| Είδος | 10010 έως 10060 |
| Μοντέλο | 80x50 έως 1160x130mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονού τροχού |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon Sheaves |
| Τράλι | 1-5 |
| Μέγεθος | Μπλοκ χορδών 508*100mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 40KN |
| Σχήμα | 660mm |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5,7, |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Κατασκευή περιοχών τηλεπικοινωνιών |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |
| Εξωτερική διάμετρος τροχαλίας | 508 χιλιοστά |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος τροχαλίας | 408 χλστ |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Διάμετρος αγωγού | Έως 25 mm |
| Πλάτος στάχυων | 75mm ή 100mm |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον και τροχαλία αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού διπλής τροχαλίας |
| Εφαρμογή | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Εφαρμοστέος αγωγός | LGJ300-500 |
| Ονομαστικό φορτίο | 25KN |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Τύπος γάντζων |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμόστε | Μαέστρος χορδών |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Τράλι | 1 |
| Μέγεθος | 508*100mm,408*100mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 40KN |
| Εφαρμογή | Τρία στάχυα κορδόνια |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Υλικό | Nylon Sheaves |
| Ονομασία | Ρολό οδηγού καλωδίου |
| βάρος | 20,8 κιλά |
| Ονομα | Τρία μάζα σχοινί |
|---|---|
| Μοντέλο | SH80S |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Βάρος | 2,8 KG |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Θήκη από κόντρα πλακέ |