| Υλικό | Nylon Sheaves |
|---|---|
| Τύπος | Ομάδα OPGW |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομα | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 660x110MM |
| Ονομασία | 508 Stringing Blocks |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Αγωγός ACSR400 |
| Υλικό | Τράλι MC Nylon, Τραλί αλουμινίου από καουτσούκ |
| Μέγεθος | 508*100mm ή άλλα |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Σχήμα | 660 ΚΚ που δένουν με σπάγγο το φραγμό |
|---|---|
| Τράλι | 1,3,5,7 |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
| βάρος | 150 κιλά |
| Εφαρμογή | Τραβήξτε το Acsr |
|---|---|
| Ονομασία | Μεγάλη διάμετρος σχοινίστρα |
| μέγεθος | 822x110mm |
| στάχυα | 1,3,5,7,9 |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 30-150KN |
| Παρατήρηση | Πλάκα από νάιλον |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Τύπος γάντζου | Πιάτο γάντζων |
| Μέγεθος στάχυων | 660*560*100mm, 660*560*110mm |
| Max Conductor | LGJ1250 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, Nylon Sheaves |
| Ονομασία | Κρατήστε πατημένο το μπλοκ γραμμής |
| Μέγεθος | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
| Χρήση | Stringing Blocks |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας συρματόσχοινου |
|---|---|
| Υλικό | Υλικό MC Nylon |
| Εφαρμογή | Εναέρια γραμμή |
| Τράλι | 1,3,5 |
| Μέγεθος | 508*75mm, 508x100mm |
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
|---|---|
| Τύπος | Σύνδεση του εξοπλισμού |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| βάρος | 9.5kg |
| Ονομασία | Διοδηγούμενο μπλοκ τροχαλιού |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5 |
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Χρήση | Εναέρια γραμμή |
| Μέγεθος σάπας | 508X408X75mm |
| Υλικό | Νάιλον και Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| μέγεθος | 1040×125 χιλιοστά |