| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Ετικέτα | Suntech |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Πακέτο | Κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγόμενα ξύλινα κιβώτια |
| Τύπος | Για Power Stringing Blocks |
|---|---|
| Χρήση | Μπλοκ τροχαλιών με χορδές μεγάλης διαμέτρου |
| Υλικό | Νάιλον |
| Εφαρμογή | Εναέρια γραμμή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος | 660mm |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN |
| Ονομασία | Τροχαλία χορδών |
| Ονομαστικό φορτίο | 20-60KN |
| Υλικό | MC Nylon |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 60-120KN |
| Εξωτερική διάμετρος | 822 χιλιοστά |
| Μέγιστη διάμετρος αγωγού | LGJ630 |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Αριθμός | 1,3,5 |
|---|---|
| στάχυα | MC Nylon |
| Άρθρο | Stringing Blocks |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Κατάλληλος αγωγός | ACSR720 |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 60-120KN |
| Εξωτερική διάμετρος | 1160mm |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών |
| Μέγιστη διάμετρος αγωγού | LGJ1250 |
| Ονομασία | Τροχαλία αγωγού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλινος τροχός, νάιλον |
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Εσωτερικό μέγεθος | 408.560, 640, 710, 800 χιλ. |
| εξωτερικό Dia | 508.660.750, 822, 916 χιλ. |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Ονομασία του προϊόντος | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 120X35MM |
| Sheaves υλικό | Νάυλον, χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | μεγάλη διάμετρος σειράς 660mm που δένει με σπάγγο το φραγμό |
| Απόδοση | Οικοδομές |
| Sheaves μέγεθος | 660*560*100mm, 660*560*110mm |
| Χρήση | Ανύψωση |
| Υλικό τροχαλίας | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Τύπος | Hook And Clevis |
| βάρος | 20,4 κιλά |