| Μέγεθος | 660x110MM |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| Ονομασία | Φραγμός καλωδίων OPGW |
| Βάρος | 26 κιλά |
| Τύπος | Τροχαλία χορδών |
| ΥΛΟΔΟΣ | Απομονωμένη συσκευή ανύψωσης |
|---|---|
| Σχήμα | Κατασκευαστικά έργα |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-50KN |
| Εφαρμογή | Σημείο ανύψωσης ανυψωτή |
| Βάρος | 10,8-7,3 kg |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών από σύρμα γείωσης |
|---|---|
| Εφαρμοστέο σκέλος χάλυβα | GJ35-GJ150 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| Άρθρο | 10331-10344 |
| Sheave μέγεθος | 120*50mm,150*32mm,165*50mm,200*60mm |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών |
|---|---|
| Τύπος | Κλειδί συστοιχίας καλωδίων OPGW |
| Sheave μέγεθος | Διάγραμμα 660 x 100 mm |
| Εκτιμημένο φορτίο | 20KN |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών γείωσης |
| Εφαρμοστέος αγωγός | Αγωγός ή Ατσάλινο Σχοινί Διάμετρος 6-28 |
| Διάμετρος κάτω | Διά 60-75 |
| Υλικό | Ρολάρι νάιλον ή ρολάρι αλουμινίου |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| Ανώτατη διάμετρος καλωδίων | 180mm ή προσαρμοσμένος |
| Διάγραμμα κυλίνδρων μεταφοράς | 60 χιλιοστά |
| Αριθμός κυλίνδρου μεταφοράς | 4-8 |
| Σχήμα | SHDN660X100 |
|---|---|
| Φρέμα | Ζυγισμένος χάλυβας |
| ΔΕΣΜΕΣ | 2 ή 4 γραμμές |
| Εφαρμογή | Υπερυψωμένη εργασία γραμμών |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Υλικό τροχαλίας | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Σχήμα | SHD |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| Τράλι | Μονό |
| βάρος | 1,5-15KG |
| Ονομασία | Μονάδα γραμμής SHDN |
|---|---|
| Μέγεθος | 750 × 110 χιλιοστά |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN-190KN |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
| Ονομασία του προϊόντος | Άλλες συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
|---|---|
| Άρθρο | Ελατήρια από νάιλον |
| Τύπος | Άνοιγμα τύπου |
| Αριθμός | 1 |
| Δυναμικότητα | 10KN |