| Άρθρο | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Τράλι | 1-5 |
| Μέγεθος | 508*75mm, 508x100mm |
| Υλικό | Νάιλον, Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Ρολό καλωδίων |
| Διάμετρος σωλήνα | 80-200 χιλιοστά |
| Χρήση | Ρολάρι προστασίας καλωδίων ράβδου |
| Ονομασία | Ρολάρι προστασίας καλωδίων |
| Τύπος | Swerve Skyward Stringing Block |
|---|---|
| Άρθρο | 10231-10222 |
| Χρήση | Τράβηγμα αγωγού |
| Υλικό τροχαλίας | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| Τύπος | Στρογγυλή ζώνη |
|---|---|
| Υλικό | νάιλον με ρουλεμάν |
| Ονομασία του προϊόντος | Πλαστικοί νάιλον τροχοί |
| Λειτουργία | Τράβηγμα καλωδίων |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Εφαρμόσιμος | Sheave τροχαλιών αργιλίου που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Τύπος | Sheave αργιλίου με το λάστιχο που ευθυγραμμίζεται |
| Υλικό | Αργίλιο, λάστιχο που ευθυγραμμίζεται |
| Απόδοση | Ανθεκτικός, αντιδιαβρωτικός |
| μέγεθος | 308*75mm και 408*80mm ή προσαρμοσμένος |
| Ονομασία του προϊόντος | Στρογγυλό καλώδιο γωνίας |
|---|---|
| Τύπος | Ρολέρ καλωδίου γωνίας τριών σπαθών |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
| Χρήση | Κατάλληλος για τη διάβαση γωνιών καλωδίων |
| Μέγεθος | 0200mm |
| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
|---|---|
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Χρήση | Για Ηλεκτρικό Εξοπλισμό, Κατασκευές Κτιρίων |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Πακέτο | Κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Πλάτος στάχυων | 36-56mm |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, νάιλον |
| Διάμετρος τροχαλίας | 140-180mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 30-80kn |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής ή ως απαίτησή σας |
| Υλικό | Πλάκες από νάιλον και από χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Εναέριο καλώδιο που δένει με σπάγγο το φραγμό |
| Σχήμα | Stringing Blocks |
| Ανώτατο εφαρμόσιμο καλώδιο | 80-200 χιλιοστά |
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μετάδοσης |
| Εφαρμόσιμος κλάδος | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Τύπος | Τρία Σκοπός Stringing Block |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον |
| Ονομασία | Ειδικά τμήματα, Συνδυασμένα τμήματα |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |