| Δομή | Μεσαία ατσάλινη ρόδα, άλλα νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
| Εξωδιάμετρος | 508x100mm ή 508x75mm |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον, κράμα χάλυβα ή αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 60KN |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| βάρος | Μέγιστο βάρος 70 κιλά |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Εφαρμόζεται | LGJ400 |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον |
|---|---|
| Σχήμα | 10171-10199 |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Αριθμός | Πέντε ή Προσαρμογή |
|---|---|
| στάχυα | MC Nylon ή Ατσάλινα Τροχοί |
| Χρήση | Γραμμή χορδών |
| Σχήμα | SHDN822 |
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Μέγεθος τροχού | 200*60mm |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| Ονομασία | Ενιαία Sheave κρεμώντας τροχαλία καλωδίων |
| Ονομαστικό φορτίο | 15KN |
| Funciton | Προστατεύστε το καλώδιο |
| Σχήμα | 10211 και 10212 |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού διπλής τροχαλίας |
| Εφαρμογή | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Εφαρμοστέος αγωγός | LGJ300-500 |
| Ονομαστικό φορτίο | 25kn |
| Ονομασία | 916 mm μπλοκ καλωδίων |
|---|---|
| μέγεθος | 1040×125 χιλιοστά |
| Υλικό | Νάιλον |
| Ονομαστικό φορτίο | 50-200KN |
| Σχήμα | SHDN1040,SHSQN1040,SHWQN1040 |
| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
|---|---|
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Χρήση | Για Ηλεκτρικό Εξοπλισμό, Κατασκευές Κτιρίων |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Πακέτο | Κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Εφαρμογή | Εργαλεία γραμμικής γραμμής που φιλοξενούν μπλοκ |
|---|---|
| Άρθρο | 11101 |
| Τύπος | Διοδηγοί έλξης |
| Sheave αριθμός | Ένα |
| Δυναμικότητα | 1 τόνος |
| Περιγραφή | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Διάμετρος αγωγών | Μέχρι 30 mm |
| Δυναμικότητα | 40KN,60KN |