| Ονομασία | Κεραυνός ανύψωσης |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 14171Α-14174Α |
| Σχήμα | SJJS-1A-SJJS-4A |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-40kn |
| Βάρος | 2-6,3 κιλά |
| Τύπος | Στερευτές |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Σφίξιμο |
| Υλικό | χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | Μεμονωμένο σφίξιμο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαχτυλίδι |
| Ονομα | Στήλη ανύψωσης |
|---|---|
| Μοντέλο | Qh1x1 |
| Διαρροή | 1-4 |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-200KN |
| Διάμετρος μέγιστου σχοινιού | 7.7-18.5mm |
| Ονομασία | 60 mm Caravan Jockey Wheel Jack για ρυμουλκούμενα πλοίων |
|---|---|
| Εξωτερικός σωλήνας | 60 χιλιοστά |
| Μέγεθος τροχών | 220 χιλιοστά X 65 χιλιοστά / 200 χιλιοστά X 60 χιλιοστά |
| Τυρί | Ατσάλινη πλάτη, στερεή. |
| Ανύψωση | 250 mm / 200 mm |
| Ονομασία | Σήκωση χειριστή σχοινίτος |
|---|---|
| Αρ. | 14183-14186 |
| Μοντέλο | HSS408 |
| Ονομαστική ανύψωση/σύσυρση | 8-54KN |
| μία φορά ταξίδι | >40 |
| Τύπος | Ηλεκτρικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Σχήμα | LK1 |
| Κράτος | Νέο |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαχτυλίδι |
| Feature | Forged of high strength aluminum alloy with small size and light weight |
|---|---|
| Quick Information | Aluminum alloy conductor gripper, two types with hook, apply for LGJ300-400 conductor, max open 32mm, Donghuan brand, transmission line stringing tools and accessories |
| Product Name | Small Size and Light Weight Conductor Stringing Tools for Power Line Sag Adjustment |
| Weight | 1-18KG |
| Warranty | 1 Year |
| Υλικό τροχαλίας | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Τύπος | Hook And Clevis |
| βάρος | 20,4 κιλά |
| Ονομασία | Τροχαλία αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Απόδοση | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Μέγεθος | 80-1160mm |
| βάρος | 0,4-50 κιλά |
| όνομα προϊόντων | Ρόδες κυλίνδρων καλωδίων |
|---|---|
| 404 Not Found | Τράβηγμα των καλωδίων |
| Χρήση | Κατασκευή Gound |
| Μεγέθη | 180*200mm |
| Υλικό | Νάυλον |