| Ονομασία προϊόντος | Αλυσίδα ανελκυστήρα από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 70,5-90KN |
| Βάρος | 4.7-24 κιλά |
| ΥΛΟΔΟΣ | Χάλυβας από κράμα αλουμινίου |
| Τύπος | κινητός |
| Αριθμός αντικειμένου | 19112-19119 Β |
|---|---|
| Σχήμα | ST25-2-ST320-8 |
| Ονομαστικό φορτίο | 2x12-8x40 |
| μήκος τρύπας γάντζου | 60-160 |
| Βάρος | 13-160 κιλά |
| Ονομα | Αντιστροφή πλεγμένο σίδερο σχοινί |
|---|---|
| Διάμετρος | 942mm |
| Δύναμη θραύσης | <54-<817ΚΝ |
| Βάρος | 0,3-4,08KG/M |
| Δομή | 12 Σκέλος |
| Ονομα | Υδραυλικοί αγωγοί τροχών |
|---|---|
| Αρ. | 15151 |
| Μοντέλο | SIPZ-5H |
| Μέγιστη ταχύτητα | 45RPM |
| Βάρος | 270-350KG |
| Ονομασία | χειρωνακτικός ανελκυστήρας αλυσίδων |
|---|---|
| Αρ. | 14282-14351 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-200KN |
| Ελάχιστη απόσταση μεταξύ των γάντζων | 280-1040 mm |
| Τυποποιημένο ύψος ανύψωσης | 3 μ. |
| Όνομα | Ανυψώνονται και οι δύο πλευρές ανοίγουν με διπλό σπαθί |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 11281-11284 |
| Σχήμα | QHS2-3 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 30-100KN |
| Διάμετρος σχοινιού | < 11 - < 18,5 mm |
| Ονομα | Ανυψωτική ζώνη |
|---|---|
| Τύπος | Διπλό δακτύλιο και επίπεδη |
| Τύπος | Δακτύλιος και ευέλικτο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | θήκη από κόντρα πλακέ |
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες |
| Υλικό | Νάυλον σχοινί |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Δαχτυλίδι από νάιλον με μονωτικές ίνες |
| Εφαρμογή | Υδραυλική έλξη του ελκυστήρα |
| Διάμετρος | 218mm |
| Ειδικότητα | Υψηλή αντοχή |
| Name | High Strength Shackle |
|---|---|
| Item No. | 17131-17139 |
| Model | GXK-1-GXK-30 |
| Rated Load | 10-300KN |
| Weight | 1.15-7.5KG |
| Δυναμικότητα | 1800lbs ((800kg) |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Χέρι |
| Εφαρμογή | Βάρκα |
| Υλικό | Χάλυβας Α3 ή ανοξείδωτου χάλυβα |
| Αναλογία τροχιάς | 5:1 |