| Ονομασία προϊόντος | Τύπος αλυσίδας Κουμπή Κουμπή Κουμπή Κουμπή |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 5-90KN |
| Τύπος | Αλυσίδα ανύψωσης |
| Ειδικότητα | Συντελεστής ασφαλείας άνω των τριών φορές |
| Βάρος | 4.2-47 κιλά |
| Τύπος | Σιδηρουργική βούρτσα, συσκευή ανύψωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ονομασία | Στάχτης με ατσάλινη πλάκα |
| Επικεφαλής | 10-200KN |
| Βάρος | 20,8-50 κιλά |
| Βάρος | 3.4 κιλά |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 30KN |
| Υλικό | χάλυβα |
| Χρησιμοποιώντας | Συσκευή ανόρθωσης |
| Άρθρο | Εργαλεία ανύψωσης |
| Υλικό | Πλαίσιο από νάιλον, χάλυβα |
|---|---|
| Ονομασία | μπλοκ αγωγού τροχαλίας |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| Εφαρμόστε | Τραβώντας αγωγός στην τοποθεσία |
| Μέγεθος | 660X100,660X110 ή προσαρμοσμένο |
| Name | Hoisting Point Block |
|---|---|
| Item No. | 12131/12132 |
| Rated Load | 50/80KN |
| Sheave Diameter | 160/190mm |
| Sheave Width | 36-42mm |
| Τύπος | Τύπος στρογγυλού ματιού |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης | 3Τ |
| Λειτουργία | Ανύψωση |
| Υλικό | ΣΤΑΛΟ |
| Βάρος | 6.5 κιλά |
| Ονομασία | Στήλη ανύψωσης |
|---|---|
| Εφαρμόστε | Τοποθεσία αεροπορικής γραμμής |
| Τύπος | Τύπος γάντζων |
| Βάρος | 1.8kg-15kg |
| Αριθμός Δασκαλιών | 1-5 ρόδες |
| Ονομασία του προϊόντος | Σημείο 1 |
|---|---|
| ΥΛΟΔΟΣ | Χάλυβας |
| Ημέρα | 11-18,5 mm |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Τύπος | Τύπος γάντζων |
| Τύπος | Για Power Stringing Blocks |
|---|---|
| Χρήση | Μπλοκ τροχαλιών με χορδές μεγάλης διαμέτρου |
| Υλικό | Νάιλον |
| Εφαρμογή | Εναέρια γραμμή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών από σύρμα γείωσης |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών σύρματος γείωσης |
| Εφαρμοστέο σκέλος χάλυβα | GJ35-GJ150 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή ράφι από χάλυβα |