| Name | Hoisting Point Block |
|---|---|
| Item No. | 12131-12132 |
| Model | QHD-50-QHD-80 |
| Rated Load | 50-80KN |
| Sheave Diameter | 160-190mm |
| Ονομασία | Μπλοκ σημείων ανύψωσης |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 12131-12132 |
| Σχήμα | QHD-50 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 50-80KN |
| Διάμετρος | 160-190 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Σήκωση με συρματόπλεγμα |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Κουμπί |
| Χρήση | Χειρωνακτικός ανελκυστήρας |
| Τύπος σφεντονών | Σχοινί καλωδίων |
| Υλικό | Χάλυβας από κράμα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Τύπος | Σιδηρουργική βούρτσα, συσκευή ανύψωσης |
| Υλικό | χάλυβα |
| Ονομασία του προϊόντος | Στάχτης με ατσάλινη πλάκα |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-200KN |
| Ονομασία | Τέσσερα μάζα συνδυασμένα μπλοκ |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 20141 |
| Μοντέλο | SHZHD10 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 10KN |
| Ράδιο κάμψης | R570 |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Μάρκα | Suntech στην Κίνα |
| Μεγέθη | Προσαρμοσμένο |
| Είδος | 10010 έως 10060 |
| Μοντέλο | 80x50 έως 1160x130mm |
| όνομα | Μπλοκ χορδών ελικοπτέρου |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 10321-10329 |
| Μοντέλο | SHDN508Z |
| Ξαπλώσω | 1/3/5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Χρήση | Γραμμές μετάδοσης |
|---|---|
| Τύπος | Άνοιγμα Κουμπί ανύψωσης |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Κύκλος τροχαλιού ανύψωσης |
| Δυναμικότητα | 3 έως 10 τόνους |
| Ονομα | Στήλη ανύψωσης |
|---|---|
| Μοντέλο | QHS2-10 |
| Ονομαστικό φορτίο | 30-100KN |
| Διάμετρος σχοινιού | 11-18.5mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Κύρια Διά | 8-30mm |
|---|---|
| Μοντέλο | SLX-1-SL250Y |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-250KN |
| Αρ. | 17121-17130 |