| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, Nylon Sheaves |
| Ονομασία | Κρατήστε πατημένο το μπλοκ γραμμής |
| Μέγεθος | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
| Χρήση | Stringing Blocks |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Σχήμα | Συσκευές ανύψωσης, μπλοκ ανύψωσης |
| Υλικό | πετώντας χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | Χάλυβα χύτευσης Σχήματα ανύψωσης τροχαλιών Σχήματα ανύψωσης |
| στάχυα | 1-4 |
| Ονομασία του προϊόντος | Σκηνή ανύψωσης με μανδύες νάιλον |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον, κράμα αλουμινίου με τροχό νάιλον MC |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-100KN |
| Βάρος | 10,8-13,2 κιλά |
| Αριθμός Κουφάδων | 1-3 |
| Sheaves υλικό | Νάυλον, χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | μεγάλη διάμετρος σειράς 660mm που δένει με σπάγγο το φραγμό |
| Απόδοση | Οικοδομές |
| Sheaves μέγεθος | 660*560*100mm, 660*560*110mm |
| Χρήση | Ανύψωση |
| Name | Hold Down Wire Block |
|---|---|
| Item No. | 10241-10244C |
| Applicable Conductor | LGJ120-LGJ720 |
| Rated Load | 10-40KN |
| Weight | 13-55KG |
| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
|---|---|
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Χρήση | Για Ηλεκτρικό Εξοπλισμό, Κατασκευές Κτιρίων |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Πακέτο | Κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση του πελάτη |
| όνομα προϊόντων | Υπόγειο καλώδιο που τραβά το νάυλον κύλινδρο καλωδίων MC |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Δύναμη Suntech |
| 404 Not Found | Για να προστατεύσουν τα καλώδια |
| Χρήση | Στην περιοχή |
| Μεγέθη | Προσαρμόστε |
| Ελκτική δύναμη | 3Τ |
|---|---|
| Δύναμη ((KW) | 4.04 |
| Μέγεθος περίγραμμα (mm) | 840x450x500 |
| Βάρος ((Kg) | 82 |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Ονομασία | Τύπος αλυσίδας Κουμπή ανύψωσης |
|---|---|
| Αρ. | 14201-14245 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-90KN |
| Ελάχιστη απόσταση μεταξύ των γάντζων | 260-700 χιλιοστά |
| Τυποποιημένο ύψος ανύψωσης | 1,5μ |
| Ονομαστικό φορτίο | 50-80KN |
|---|---|
| Διάμετρος τροχαλίας | 160-190 mm |
| Βάρος | 8-12kg |
| Πλάτος τροχαλίας | 36-42 χιλιοστά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγόμενα |