| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| μέγεθος | 508X75mm |
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Εφαρμογή | Για γραμμή μεταφοράς |
| Χρήση | Υψηλή τάση |
| Υλικό | Nylon Sheaves |
|---|---|
| Τύπος | Ομάδα OPGW |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομα | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 660x110MM |
| Υλικό τροχαλίας | Νάυλον, αργίλιο για την επιλογή |
|---|---|
| Σχήμα | SHD120X30 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Μέγεθος αγωγών | LGJ25-70 |
| Βάρος | 1.5 κιλά |
| Αριθμός αντικειμένου | 19112-19119 Β |
|---|---|
| Σχήμα | ST25-2-ST320-8 |
| Ονομαστικό φορτίο | 2x12-8x40 |
| μήκος τρύπας γάντζου | 60-160 |
| Βάρος | 13-160 κιλά |
| Ονομασία προϊόντος | επικεφαλής πίνακες |
|---|---|
| ΔΕΣΜΕΣ | Δύο |
| Φορτίο | 80KN |
| Τύπος | Ανεξάρτητος |
| Ονομαστικό φορτίο | 80-180kn |
| Ονομασία | Τρία μάζα σχοινί |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10266 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Βάρος | 20,8 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | Νάιλον, Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομα | Μπλοκ χορδών |
| Μέγεθος | 916Χ110 Χιλ |
| Άρθρο | 17261 |
|---|---|
| Διάμετρος της κοπριάς | 55 χιλιοστά |
| Υλικό από στάχυα | Αλουμίνιο ή νάιλον |
| Διάμετρος αγωγού | 25 mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 1KN |
| Ονομασία του προϊόντος | Αλυσίδα αντιστροφής πλέξης |
|---|---|
| σκέλη | 12,18mm |
| Τύπος | Σχοινί χάλυβα |
| Πλεονέκτημα | Τεχνητά υδρατρίδια |
| Ειδικότητα | Σπάζοντας το φορτίο ψηλά |
| Υλικό | Πιλοτικό σύρμα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μεταφορά αεροπορικής γραμμής |
| Δομή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
| Διάμετρος | 10-30 mm |
| Άρθρο | Εξαγωνικός 12 ίνες Ζυγισμένο Αντι στρέβλωση Σιδηροτροχιά Σιδηροτροχιά Πιλότος |