| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 916*800*110mm, 916*800*125mm |
| Max Conductor | LGJ720 |
| Ονομαστικό φορτίο | 50-150KN |
| Sheaves Numbers | 1-5 |
| Υλικό | Νάιλον και Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| μέγεθος | 1040×125 χιλιοστά |
| μέγεθος | 508,660822 και 916 mm |
|---|---|
| Άρθρο | Μπλοκ χορδών με κύλινδρο γείωσης |
| Τροχοί | 1,3,5,7 |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Χρήση | Εργασίες κατασκευάσματος |
| Αριθμός αντικειμένου | 17220 |
|---|---|
| Σχήμα | SZ2-8 |
| Ονομαστικό φορτίο | 80KN |
| Εφαρμόσιμο πλάτος γωνίας | 75 χιλιοστά |
| Βάρος | 17 κιλά |
| Ονομασία | Μονάδα γραμμής SHDN |
|---|---|
| Μέγεθος | 750 × 110 χιλιοστά |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN-190KN |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
| Εφαρμογή | Τρία στάχυα κορδόνια |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Υλικό | Nylon Sheaves |
| Ονομασία | Ρολό οδηγού καλωδίου |
| βάρος | 20,8 κιλά |
| Ονομασία του προϊόντος | Αντιστροφή πλεγμένο σίδερο σχοινί |
|---|---|
| Δομή | 12 και 18 Strand |
| Διάμετρος | 9 mm-42 mm |
| Δύναμη σπάσματος | 64-172kn |
| Βάρος | 00,3-4,22 kg/m |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας συρματόσχοινου |
|---|---|
| Υλικό | Υλικό MC Nylon |
| Εφαρμογή | Εναέρια γραμμή |
| Τράλι | 1,3,5 |
| Μέγεθος | 508*75mm, 508x100mm |
| Σχήμα | SHND 400*80 |
|---|---|
| Χρήση | Συσσωρευμένοι αγωγοί |
| εγκρίθηκε | ISO |
| Εφαρμογή | Αγωγός που δένει με σπάγγο τα εργαλεία |
| Sheave μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλιών χορδών |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
| Ονομαστικό φορτίο | 60 KN |