| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Άρθρο | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| μέγεθος | 660X110mm ή 660X100MM |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon Sheaves |
| Τράλι | 1-5 |
| Μέγεθος | Μπλοκ χορδών 508*100mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 40KN |
| Ονομασία | Συσσωρευμένο Condutor που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Φορτίο | 60KN |
| Τράλι | 1,3,5,7,9 |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ισχύος |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Τράλι | 1 |
| Μέγεθος | 508*100mm,408*100mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 40KN |
| Μέγιστος κατάλληλος αγωγός | LGJ500 |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 660Χ560Χ100χιλ |
| Επιλογή | 660Χ560Χ110χιλ |
| Δυναμικότητα | 20kn-60kn |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Σχήμα | 660 ΚΚ που δένουν με σπάγγο το φραγμό |
|---|---|
| Τράλι | 1,3,5,7 |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
| βάρος | 150 κιλά |
| Αριθμός αντικειμένου | 17231 |
|---|---|
| Σχήμα | SZ4A-13 |
| Ονομαστικό φορτίο | 130kN |
| Εφαρμόσιμο πλάτος γωνίας | 100 χιλιοστά |
| Αντιστροφή | 32 Ν.μ. |
| Αριθμός | Πέντε ή Προσαρμογή |
|---|---|
| στάχυα | MC Nylon ή Ατσάλινα Τροχοί |
| Χρήση | Γραμμή χορδών |
| Σχήμα | SHDN822 |
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Σχήμα | 660mm |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5,7, |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Κατασκευή περιοχών τηλεπικοινωνιών |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |
| Ονομασία | 916 mm μπλοκ καλωδίων |
|---|---|
| μέγεθος | 1040×125 χιλιοστά |
| Υλικό | Νάιλον |
| Ονομαστικό φορτίο | 50-200KN |
| Σχήμα | SHDN1040,SHSQN1040,SHWQN1040 |