| Εφαρμόσιμος | Sheave τροχαλιών αργιλίου που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Τύπος | Sheave αργιλίου με το λάστιχο που ευθυγραμμίζεται |
| Υλικό | Αργίλιο, λάστιχο που ευθυγραμμίζεται |
| Απόδοση | Ανθεκτικός, αντιδιαβρωτικός |
| μέγεθος | 308*75mm και 408*80mm ή προσαρμοσμένος |
| Ονομασία | Ελεγκτικά φορτηγά και αεροπορικές γραμμές Ποδήλατα για τέσσερις οδηγούς |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 17271/17272 |
| Σχήμα | SFS1/SFS3 |
| Ονομαστικό φορτίο | 1-1,5KN |
| Μέγιστη διάμετρος | 40/70 χιλ. |
| Υλικό | MC Nylon, Τράλι από χυτό χάλυβα |
|---|---|
| Άρθρο | Τροχαλία χορδών εναέριας γραμμής |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
| Διοικητής | Τραλί αλουμινίου με επένδυση από καουτσούκ |
| μέγεθος | SHD660 |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| μέγεθος | 508X75mm |
| Ονομασία | Αγωγός SHDN που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Άρθρο | Μπλοκ χορδών |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 40KN, 60KN ή προσαρμοσμένος |
| στάχυα | 1,3,5,7,9 |
| Χρήση | Για τους αγωγούς |
| Υλικό | MC Nylon Sheaves |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλιών χορδών |
| επιδόσεις | Κατασκευαστικά έργα |
| Πακέτο | Ξύλινη συσκευασία, σκελετό από χάλυβα |
| Εφαρμόσιμη διάμετρος αγωγού | LGJ400 |
| Τύπος | Σειρά 916 mm |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| Χρήση | 4 Δέσμες Αγωγοί |
| Τράλι | 1,3,5 |
| Υλικό τροχαλίας | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 822x110mm |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Ονομασία του προϊόντος | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 120*30-400*80 χλστ |
| Άρθρο | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Τράλι | 1-5 |
| Μέγεθος | 508*75mm, 508x100mm |