| Ονομασία | Τροχαλία έλξης καλωδίου νάιλον τροχαλίας μπλοκ χορδών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Stringing Blocks |
| Υλικό τροχού | Νάιλον ή αλουμίνιο για προσαρμογή |
| Κουρέματα | Ρουλεμάν ή Ρουλεμάν καρφίτσας για να διαλέξετε |
| Άρθρο | Πλαϊνή τροχαλία ή μεσαία τροχαλία |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Ρολάρι τράβηξης καλωδίων |
| Πεδίο | 150 χιλιοστά |
| Δομή | Υποστήριξη ατσάλινου πλαισίου |
| Βάρος | 30,3-8,5 κιλά |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Γεωργικό τροχό |
| Πεδίο | Λιγότερο από 150mm |
| Δομή | Υποστήριξη σωλήνων από χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος τουλάχιστον |
| Σχήμα | SHND 400*80 |
|---|---|
| Χρήση | Συσσωρευμένοι αγωγοί |
| εγκρίθηκε | ISO |
| Εφαρμογή | Αγωγός που δένει με σπάγγο τα εργαλεία |
| Sheave μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό κυλίνδρων | Νάυλον |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Καλώδιο που τραβά τον κύλινδρο |
| Σειρά καλωδίων | Λιγότερο από 150mm |
| Δομή πλαισίων | Σωλήνας χάλυβα |
| Χρήση | Τράβηγμα καλωδίων Undergound |
| Υλικό | Νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Ονομασία του προϊόντος | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 120Χ30 Χιλ |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Υλικό νάιλον | Αλουμίνιο και νάιλον |
|---|---|
| Άρθρο | 10171-10199 |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
| Δομή | Μεσαία ατσάλινη ρόδα, άλλα νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
| Εξωδιάμετρος | 508x100mm ή 508x75mm |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον, κράμα χάλυβα ή αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 60KN |
| Περιγραφή | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Μαέστρος διά | Max 30mm |
| Δυναμικότητα | 20kn-60kn |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον, κράμα αλουμινίου με επένδυση από καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Χρήστης | ACSR Μαέστρος |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |