| Ονομασία | Σημείο στήριξης κυλίνδρων καλωδίων κάθετου τύπου |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 15131-15135 |
| Σχήμα | SIW-1-SIW-7A |
| Διάμετρος | 500-1500 χιλιοστά |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-70KN |
| Τύπος | Τρίτροχος |
|---|---|
| Υλικό | Ρόδα αργιλίου με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Ονομασία | Δένοντας με σπάγγο τους φραγμούς με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης καλωδίων |
| Ειδικότητα | Λάστιχο νάυλον ή αργιλίου |
| Περιγραφή | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Διάμετρος αγωγών | Μέχρι 30 mm |
| Δυναμικότητα | 40KN,60KN |
| Τύπος | Σιδηρουργική βούρτσα, συσκευή ανύψωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ονομασία | Στάχτης με ατσάλινη πλάκα |
| Επικεφαλής | 10-200KN |
| Βάρος | 20,8-50 κιλά |
| Βάρος | 3.4 κιλά |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 30KN |
| Υλικό | χάλυβα |
| Εφαρμογή | Συσκευή ανόρθωσης |
| Χρήση | Στύλος ή συσκευή ή γραμμή |
| Σχήμα | 10211 και 10212 |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού διπλής τροχαλίας |
| Εφαρμογή | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Εφαρμοστέος αγωγός | LGJ300-500 |
| Ονομαστικό φορτίο | 25kn |
| Ονομασία | MC που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Άρθρο | SHDN |
| Ειδικότητα | Τροχαλία χορδών |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN, 40KN, 60KN ή προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Σύνδεση των εργαλείων |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Τράλι | 1,3,5 |
| Εφαρμογή | Stringing Pullely |
| Ονομαστικό φορτίο | 40KN |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή αλουμίνιο |
| Τύπος | Σειρά 916 mm |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| Χρήση | 4 Δέσμες Αγωγοί |
| Τράλι | 1,3,5 |
| Υλικό τροχαλίας | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Εξωτερική διάμετρος τροχαλίας | 508 χιλιοστά |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος τροχαλίας | 408 χλστ |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Διάμετρος αγωγού | Έως 25 mm |
| Πλάτος στάχυων | 75mm ή 100mm |