| Μέγεθος | Μπλοκ χορδών 408*80mm |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μπλοκ τριπλής τροχαλίας |
| Διάμετρο | 80mm ή προσαρμόστε |
| Δυναμικότητα | 40KN |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Υλικά | Αλουμίνιο με επένδυση από καουτσούκ |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μπλοκ τροχαλίας |
| βάρος | 5 κιλά για μια ράχη |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Υπηρεσία | Καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων |
| Ονομασία | Τροχαλία αγωγού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλινος τροχός, νάιλον |
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Εσωτερικό μέγεθος | 408.560, 640, 710, 800 χιλ. |
| εξωτερικό Dia | 508.660.750, 822, 916 χιλ. |
| Μέγιστος κατάλληλος αγωγός | LGJ630 |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 822Χ710Χ110χιλ |
| Υλικό | Νάιλον, Ατσάλινο πλαίσιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| βάρος | 118 κιλά |
| Διάμετρος αγωγών | Έως 25 mm |
|---|---|
| Πλάτος στάχυων | 75 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 20-60KN |
| Υλικό | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονού τροχού |
| Σχήμα | SHWN508D |
|---|---|
| μέγεθος | 508*75mm |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών |
| Τράλι | 1,3, 5 |
| Χρήση | Μείωση του ρεύματος |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον |
|---|---|
| Σχήμα | 10171-10199 |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας και νάιλον |
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Εσωτερικό μέγεθος | 408.560, 640, 710, 800 χιλ. |
| εξωτερικό Dia | 508.660.750, 822, 916 χιλ. |
| Αριθμός | Πέντε ή Προσαρμογή |
|---|---|
| στάχυα | MC Nylon ή Ατσάλινα Τροχοί |
| Χρήση | Γραμμή χορδών |
| Σχήμα | SHDN822 |
| Τύπος | Stringing Blocks |