| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
|---|---|
| Τύπος | Σύνδεση του εξοπλισμού |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| βάρος | 9.5kg |
| Ονομασία | 660X110mmΣτρίβοντας μπλοκ |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN-190KN |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Εφαρμογή | Για τους αγωγούς |
| Ονομασία | Νάιλον ρόδες για κορδόνια |
|---|---|
| Τύπος | Για μπλοκ χορδών αγωγών |
| ΥΛΟΔΟΣ | MC Nylon |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Διάσταση | 508x100mm |
| Ονομασία | Αγωγός ελικοπτέρων που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Υλικό | νάυλον, που ευθυγραμμίζεται υψηλής αντοχής με το νεοπρένιο |
| Διάμετρος | 308,508,660,822,916mm |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |
| Ονομασία του προϊόντος | Συγκεντρωμένο μπλοκ τροχαλιού οδηγού |
|---|---|
| Διάμετρος | 508.660.822 |
| Υλικό | MC Nylon |
| αριθμός ροδών | 1,3,5,7,9 |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | Ρόδα MC |
|---|---|
| Ονομασία | Σύνδεση της τροχαλίας φραγμών |
| Μέγεθος | 822x110mm |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20-190kn |
| Τύπος | Clevis ή γάντζος |
|---|---|
| Υλικό τροχού | Νάιλον |
| Sheave μέγεθος | 120*30 |
| Χρήση | Εναέρια γραμμή που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
| βάρος | 2.1kg |
| Ονομασία | MC Nylon Τροχός |
|---|---|
| Χρήση | Για μπλοκ χορδών |
| Υλικό | MC Nylon |
| Κουρέματα | Μπάλα ή καρφίτσα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Τροχοί | Αργίλιο ή νάυλον με το λάστιχο |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Χρήση | Οικοδομές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Τράλι αλουμινίου ή νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Τροχαλία χορδών |
| Χρήστης | ACSR Μαέστρος |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μεγάλης διαμέτρου |
| Εγγύηση | ένα έτος |