| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Εφαρμογή | Κατασκευή γραμμών μετάδοσης |
| αριθμός ροδών | 1,3,5,7,9 |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Συσσωρευμένο Condutor που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Φορτίο | 60KN |
| Τράλι | 1,3,5,7,9 |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ισχύος |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Υλικό | Ατσάλι, νάιλον τροχαλία |
|---|---|
| Άρθρο | 10291,10292 |
| Απόδοση | Μπλοκ χορδών σκοπού προς τον ουρανό |
| Χρήση | Εναέρια γραμμή χορδών |
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| Ονομασία | Σημείο ανύψωσης |
|---|---|
| Ειδικότητα | Βαρύ φορτίο |
| Τύπος | Άνοιγμα τύπου ή άλλα |
| Υλικό | χάλυβα |
| Φορτίο που εκτιμάται | 100KN |
| Υλικό | MC Nylon Sheaves & Steel |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών 660X100 mm |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Σχήμα | SHD660,SHS660,SHW660,SHDN660,ΚΛΠ |
| Βάρος | 30 έως 110 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| Τράλι | Ένα |
| βάρος | 1,5-15KG |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Ονομασία | Στρογγυλοί σχοινιών και σταθμοί |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 15111-15116 |
| Σχήμα | ΣΕ-1-ΣΕ-6 |
| Μέγεθος του σταθμού τροχού | 480x220x340mm |
| Στρογγυλοβάρος | 13-59 κιλά |
| Σχήμα | Αλουμινένιο ανυψωτικό μπλοκ με νάιλον |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο ή νάιλον |
| Δυναμικότητα | 10-100KN |
| Ανώτατη διάμετρος σχοινιών | 50,7-18,5 mm |
| Βάρος | 10,5-13,2 κιλά |
| Ονομασία | Αγωγός ελικοπτέρων που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Μέγεθος | Ενιαία 508mm |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN-190KN |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Ονομασία | ΔΕΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΣΠΆΓΓΟ ΦΡΑΓΜΟΙ 750MM |
|---|---|
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
| Μπλοκάρισμα | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| Δυναμικότητα | 20KN-150KN |