| Τύπος | Τύπος ζώνης, κυλίνδρος καλωδίου |
|---|---|
| Μέγεθος περίγραμμα | Διάμετρος: |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον, αλουμινένιο χάλυβα |
| Ονομασία | Διπλός Sheave φραγμός |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| Άρθρο | Κρατήρα οπτικού καλωδίου |
|---|---|
| Κατάλληλο OPGW | 1115mm |
| Βάρος | 5.6kg |
| Ονομαστικό φορτίο | 16KN |
| Εφαρμογή | Τοποθεσία OPGW |
| Αριθμός αντικειμένου | 17141 |
|---|---|
| Σχήμα | SLE-1 |
| Εφαρμόσιμη διάμετρος καλωδίων | 711mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Διάρκεια | 1.4m |
| Τύπος | Τρίτροχος |
|---|---|
| Υλικό | Ρόδα αργιλίου με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Ονομασία | Δένοντας με σπάγγο τους φραγμούς με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης καλωδίων |
| Ειδικότητα | Λάστιχο νάυλον ή αργιλίου |
| Αριθμός αντικειμένου | 20101-20104 |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 8-20 mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 16-45KN |
| Βάρος | 30,8-5,6 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Τροχαλία αγωγού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλινος τροχός, νάιλον |
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Εσωτερικό μέγεθος | 408.560, 640, 710, 800 χιλ. |
| εξωτερικό Dia | 508.660.750, 822, 916 χιλ. |
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
|---|---|
| Τύπος | Σύνδεση του εξοπλισμού |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| βάρος | 9.5kg |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| Τράλι | Ένα |
| βάρος | 1,5-15KG |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Υλικό τροχαλίας | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Σχήμα | SHD |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| Τράλι | Μονό |
| βάρος | 1,5-15KG |
| Όνομα | Κλειδί συστοιχίας καλωδίων OPGW |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 20131-20132 |
| Sheave μέγεθος | 660x110MM |
| Ονομαστικό Φορτίο | 20-50KN |
| Βάρος | 27-50 κιλά |