| Ονομασία | 660X110mmΣτρίβοντας μπλοκ |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN-190KN |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Εφαρμογή | Για τους αγωγούς |
| Χρήση | Αλουμινίου τροχούς κυλίνδρους καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος | Τριπλό καλώδιο με τροχόσπιτο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Πέρασε το καλώδιο. |
| Επικαιροποίηση | Διάμετρος 130-200 mm |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών ελικοπτέρου |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10321-10329 |
| Σχήμα | SHDN508Z |
| Τράλι | 1/3/5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | θήκη από κόντρα πλακέ |
| Υλικό | Nylon Sheaves |
|---|---|
| Τύπος | Ομάδα OPGW |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομα | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 660x110MM |
| λειτουργία | Σφιχτό σύρμα για καλώδια |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι, αλουμίνιο |
| Βάρος | 30,8 kg / 4,6 kg |
| Ονομαστικό φορτίο | 25-30KN |
| Τύπος | Κλιπ για σχοινί καλωδίου, λαβή καλωδίου |
| Ονομασία | Βιδωτή λαβή καλωδίου τύπου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Gripper αγωγού οπτικών ινών |
| Χρησιμοποιώντας | Προστατέψτε το καλώδιο OPGW |
| Max Radial | Διάμετρος 20mm |
| Τύπος | OPGW |
| Υλικό | MC Nylon, Τράλι από χυτό χάλυβα |
|---|---|
| Άρθρο | Τροχαλία χορδών εναέριας γραμμής |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
| Διοικητής | Τραλί αλουμινίου με επένδυση από καουτσούκ |
| μέγεθος | SHD660 |
| Τύπος | Clevis ή γάντζος |
|---|---|
| Υλικό τροχού | Νάιλον |
| Sheave μέγεθος | 120*30 |
| Χρήση | Εναέρια γραμμή που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
| βάρος | 2.1kg |
| Τύπος | Swerve Skyward Stringing Block |
|---|---|
| Άρθρο | 10231-10222 |
| Χρήση | Τράβηγμα αγωγού |
| Υλικό τροχαλίας | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| Υλικό | Νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Ονομασία του προϊόντος | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 120Χ30 Χιλ |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |