| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Εφαρμογή | Κατασκευή γραμμών μετάδοσης |
| αριθμός ροδών | 1,3,5,7,9 |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | Ρόδα MC |
|---|---|
| Ονομασία | Σύνδεση της τροχαλίας φραγμών |
| Μέγεθος | 822x110mm |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20-190kn |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Τροχοί | Αργίλιο ή νάυλον με το λάστιχο |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Χρήση | Οικοδομές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Name | Optical Cable Wire Gripper |
|---|---|
| Item No. | 20101-20104 |
| Diameter | 8-20mm |
| Rated Load | 16-25KN |
| Weight | 3.8-5.6KG |
| Σχήμα | φραγμός αγωγών 508X75mm |
|---|---|
| Ονομασία | Ενιαίοι δένοντας με σπάγγο φραγμοί |
| Διάμετρο | 75mm ή 100mm |
| Διάμετρος | Έως 25 mm |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Εσωτερική διάμετρος | 408 χλστ |
| Πλάτος των ροδών | 75mm ή 100mm |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Ρολάντες καλωδίων ράβδου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη διάμετρος καλωδίων | Λιγότεροι από 150 mm, 160 mm και 200 mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 0.5t |
| Δομή φορέα | Χύτευση Αλουμινίου, Σιδηρουργικής Πλάκας, Σιδηρουργικών Πυλών |
| Βάρος | 30,3-8,5 κιλά |
| Ονομασία | Αγωγός ελικοπτέρων που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Υλικό | νάυλον, που ευθυγραμμίζεται υψηλής αντοχής με το νεοπρένιο |
| Διάμετρος | 308,508,660,822,916mm |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |
| Ονομασία | 508 Σειρά Stringing Block |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10101-10108 |
| Σχήμα | SHD508 |
| Τράλι | 1/3/5 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 20-60KN |
| Ονομασία | 660 σειράς μπλοκ γραμμής |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10121-10128 |
| Σχήμα | SHD660 |
| Τράλι | 1/3/5 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 20-60KN |