| Ονομασία | Μονάδα γραμμής SHDN |
|---|---|
| Μέγεθος | 750 × 110 χιλιοστά |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN-190KN |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
| Κατάλογος υλικών | Άλλα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Κρεμάσματα αυτοσυνδέσεως OPGW |
| Διάμετρος | 1517mm |
| Τύπος | Πένσα καλωδίων |
| βάρος | 5.6kg |
| Εξωτερική διάμετρος τροχαλίας | 508 χιλιοστά |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος τροχαλίας | 408 χλστ |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Διάμετρος αγωγού | Έως 25 mm |
| Πλάτος στάχυων | 75mm ή 100mm |
| Δομή | Μεσαία ατσάλινη ρόδα, άλλα νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
| Εξωδιάμετρος | 508x100mm ή 508x75mm |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον, κράμα χάλυβα ή αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 60KN |
| Περιγραφή | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Μαέστρος διά | Max 30mm |
| Δυναμικότητα | 20kn-60kn |
| Διάμετρος αγωγών | Έως 25 mm |
|---|---|
| Πλάτος στάχυων | 75 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 20-60KN |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας και νάιλον |
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Εσωτερικό μέγεθος | 408.560, 640, 710, 800 χιλ. |
| εξωτερικό Dia | 508.660.750, 822, 916 χιλ. |
| Υλικό τροχαλίας | Νάυλον, αργίλιο για την επιλογή |
|---|---|
| Σχήμα | SHD120X30 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Μέγεθος αγωγών | LGJ25-70 |
| Βάρος | 1.5 κιλά |
| Περιγραφή | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Διάμετρος αγωγών | Μέχρι 30 mm |
| Δυναμικότητα | 40KN,60KN |
| Σχήμα | SHND 400*80 |
|---|---|
| Χρήση | Συσσωρευμένοι αγωγοί |
| εγκρίθηκε | ISO |
| Εφαρμογή | Αγωγός που δένει με σπάγγο τα εργαλεία |
| Sheave μέγεθος | Προσαρμοσμένο |