| Συνηθισμένος τύπος μονωτή | 70 |
|---|---|
| Απόσταση κέντρου στερεώματος | 350 έως 380 |
| Τάξη τάσης (Kv) | 10-35 |
| Στροφή βιδώματος (mm) | 220 |
| Ονομαστικό φορτίο | 30KN |
| Σχήμα | SKL-7 |
|---|---|
| Ονομασία | Κρατητήρα οδηγού |
| Εφαρμόστε | LGJ25-70 |
| Υλικό | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Max ανοικτός | 14mm |
| Υλικό | Νάιλον και Χάλυβας |
|---|---|
| Ρολάρι | Τρεις ή έξι για να διαλέξετε. |
| Ονομασία | Ρολάρι με κεφαλές |
| Μαξ Καλώδιο | 100 mm διάμετρος |
| Χρησιμοποιώντας | Προστατέψτε τον οδηγό |
| ΠΡΟΤΥΠΟ | Εξολκέας χεριών |
|---|---|
| εφαρμογή | Εφαρμοσμένη μηχανική, αρχιτεκτονική κ.λπ. |
| Ικανότητα | 2ton (2000kg) |
| Τύπος | Εργαλεία συνελεύσεων |
| Επεξεργασία επιφάνειας | ψευδάργυρος που καλύπτεται |
| Ονομασία | Κρατητήρα οδηγού |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Ελαφρύ βάρος |
| Ονομαστικό φορτίο | 5 έως 20 KN |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Εναέρια γραμμή |
| Περιγραφή | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Μαέστρος διά | Max 30mm |
| Δυναμικότητα | 20kn-60kn |
| Σχήμα | SKJL-1 |
|---|---|
| Ονομασία | Κρατητήρα οδηγού |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Max ανοικτός | 15 χιλ. |
| βάρος | 1,4 κλ |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος | Ελάτε κατά μήκος του σφιγκτήρα |
| Χρήση | Πένσα αγωγών |
| όνομα | Πένσα αγωγών κραμάτων αργιλίου |
| Εφαρμόσιμος αγωγός | LGJ500-630 |
| Εξωτερική διάμετρος τροχαλίας | 508 χιλιοστά |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος τροχαλίας | 408 χλστ |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Διάμετρος αγωγού | Έως 25 mm |
| Πλάτος στάχυων | 75mm ή 100mm |
| Τύπος | Αλουμινένιο μπλοκ στροβίλου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ονομασία | Στάχτης με ατσάλινη πλάκα |
| Επικεφαλής | 10-100KN |
| Βάρος | 10,8-13,2 κιλά |