| Περιγραφή | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Διάμετρος αγωγών | Μέχρι 30 mm |
| Δυναμικότητα | 40KN,60KN |
| Ονομασία προϊόντος | Αλυσίδα ανελκυστήρα από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 70,5-90KN |
| Βάρος | 4.7-24 κιλά |
| ΥΛΟΔΟΣ | Χάλυβας από κράμα αλουμινίου |
| Τύπος | κινητός |
| Σχήμα | SKL-50 |
|---|---|
| Εφαρμόστε | 500-630 LGJ |
| Ονομασία | Κρατητήρα οδηγού |
| Μαξ άνοιγμα | 36 χιλιοστά |
| Βάρος | 60,6 κιλά |
| Ονομασία | Στρογγυλοκόλλημα από κράμα αλουμινίου με διπλό γάντζο |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 10-50KN |
| Υλικό | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Μέγεθος | 518-1500 χιλιοστά |
| Υλικό χειρισμού | Σύνθετο Αλιμινίου |
| Τύπος | Τρίτροχος |
|---|---|
| Υλικό | Ρόδα αργιλίου με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Ονομασία | Δένοντας με σπάγγο τους φραγμούς με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης καλωδίων |
| Ειδικότητα | Λάστιχο νάυλον ή αργιλίου |
| Configuration | Apply to adjusting the sag and tensioning the conductor wire in power lines construction |
|---|---|
| Product Category | Come Along Clamp |
| Warranty | 1 Year |
| Item No. | 13221-13229A |
| Product Name | Small Size and Light Weight Conductor Stringing Tools for Power Line Sag Adjustment |
| Name | Aluminum Alloy Conductor Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13221-13229A |
| Rated Load | 7-80KN |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ1120 |
| Max. Open | 14-48mm |
| Name | Aluminum Alloy Insulated Conductor Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13192-13214 |
| Rated Load | 10-30KN |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ630 |
| Applicable Wire Diameter | 10-37mm |
| Εφαρμογή | Εργαλεία γραμμικής γραμμής που φιλοξενούν μπλοκ |
|---|---|
| Άρθρο | 11101 |
| Τύπος | Διοδηγοί έλξης |
| Sheave αριθμός | Ένα |
| Δυναμικότητα | 1 τόνος |
| Υλικό | Τράλι αλουμινίου ή νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Τροχαλία χορδών |
| Χρήστης | ACSR Μαέστρος |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μεγάλης διαμέτρου |
| Εγγύηση | ένα έτος |