| Σχήμα | Αλουμινένιο ανυψωτικό μπλοκ με νάιλον |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο ή νάιλον |
| Δυναμικότητα | 10-100KN |
| Ανώτατη διάμετρος σχοινιών | 50,7-18,5 mm |
| Βάρος | 10,5-13,2 κιλά |
| Άρθρο | Κρατήρα οπτικού καλωδίου |
|---|---|
| Κατάλληλο OPGW | 1115mm |
| Βάρος | 5.6kg |
| Ονομαστικό φορτίο | 16KN |
| Εφαρμογή | Τοποθεσία OPGW |
| Ετικέτα | Suntech |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | ελάτε κατά μήκος του σφιγκτήρα |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστικό λαβήμα αλουμινίου LGJ25-LGJ1120 Max.48mm |
| Αριθμός αντικειμένου | 13221-13229Α |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Max ανοικτός | 32 χιλιοστά |
|---|---|
| Ειδικότητα | Τεχνουργημένα από κράμα αλουμινίου υψηλής αντοχής |
| Ετικέτα | Suntech |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστικό λαβήμα αλουμινίου LGJ25-LGJ1120 Max.48mm |
| Σχήμα | 660mm |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5,7, |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Κατασκευή περιοχών τηλεπικοινωνιών |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αλουμινένιες σκάλες |
| Δομή | Μονή ευθεία ή τέντωμα |
| Φρέμα | Πλαισίωμα από αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Αριθμός αντικειμένου | 13221-13229Α |
|---|---|
| Σχήμα | SKL-7 |
| Ονομαστικό φορτίο | 7-80KN |
| Εφαρμοστέος αγωγός | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Μαξ. Ανοίξτε. | 14-48 mm |
| Ονομασία | Ατσάλινα σχοινιά |
|---|---|
| Εφαρμόστε | Διοδηγός σφίξης |
| Μέλλον | Ελαφρύ βάρος |
| Βάρος | 10 κιλά |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Ονομαστικό φορτίο | 7-80KN |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 13221-13229Α |
| Μαξ. Ανοίξτε. | 14-48 mm |
| Βάρος | 1-18 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα | 508 Σειρά Stringing Block |
|---|---|
| Αρ. | 10101-10108 |
| Μοντέλο | SHD508 |
| Διαρροή | 1-5 |
| Φορτίο ονομαστικού | 20-60KN |