| Ονομασία | Τροχαλία αγωγού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλινος τροχός, νάιλον |
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Εσωτερικό μέγεθος | 408.560, 640, 710, 800 χιλ. |
| εξωτερικό Dia | 508.660.750, 822, 916 χιλ. |
| Μέγιστος κατάλληλος αγωγός | LGJ630 |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 822Χ710Χ110χιλ |
| Υλικό | Νάιλον, Ατσάλινο πλαίσιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| βάρος | 118 κιλά |
| Ονομασία | Κράτησης άγκυρας τοίχου |
|---|---|
| Δομή | Ενιαίος-δευτερεύον υποστήριγμα |
| Τύπος | Μη τυποποιημένος |
| Τελείωσε. | Γαλβανισμένος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγόμενες ξύλινες περιπτώσεις |
| Άρθρο | Τεχνουργήματα ηλεκτρικού καλωδίου |
|---|---|
| Μέγεθος | 140*160 /160*165 |
| Βάρος | 4 - 5,1 κιλά |
| Ονομαστικό φορτίο | 15 / 12 |
| Εφαρμόσιμο εύρος καλωδίου (mm) | Λιγότερο από 150 |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον, κράμα αλουμινίου με επένδυση από καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Χρήστης | ACSR Μαέστρος |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών προς τον ουρανό |
|---|---|
| Σχήμα | SHCN80X50A,SHCN120X58A |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Τράλι | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 5kn και 20kn |
| Ονομασία | Αλουμινένιο σχοινί που τραβάται από τροχαλία |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον, κράμα αργιλίου |
| Εφαρμογή | Εργασίες γραμμών μεταφοράς |
| Ονομασία προϊόντος | Καλώδιο γης κυλίνδρου ευθείας τύπου |
| επιδόσεις | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Δομή | Μεσαία ατσάλινη ρόδα, άλλα νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
| Εξωδιάμετρος | 508x100mm ή 508x75mm |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον, κράμα χάλυβα ή αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 60KN |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρικός στύλος από σκυρόδεμα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής αντοχής κράμα αργιλίου |
| Εφαρμογή | Συγκρότηση και ανέγερση πύργου και στύλου στην κατασκευή γραμμών μεταφοράς |
| Βάρος | 100,5-75 κιλά |
| Παράγοντας ασφάλειας | 2.5K |
| Ονομασία | Αγωγός ελικοπτέρων που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Υλικό | νάυλον, που ευθυγραμμίζεται υψηλής αντοχής με το νεοπρένιο |
| Διάμετρος | 308,508,660,822,916mm |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |