| Ονομασία | Stringing Blocks |
|---|---|
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή ράφι από χάλυβα |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγόμενα χαρτοκιβώτια |
| Ονομασία του προϊόντος | Ένα σωληνωτό στύλο τζιν |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής αντοχής κράμα αργιλίου |
| Εφαρμογή | Συγκρότηση και ανέγερση πύργου και στύλου στην κατασκευή γραμμών μεταφοράς |
| Τύπος | Συσκευές ράβδου |
| Χρήση | Ανυψώνει ελαφριά μέρη |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μαέστρος χορδών |
| Ονομαστικό φορτίο | 50KN |
| Διοικητής | LGJ240-400 |
| βάρος | 8 κιλά |
| Τράλι | Κράμα αργιλίου και νάυλον |
|---|---|
| Τύπος | Skyward και γάντζος |
| Επικαιροποίηση | 2Τ |
| Όνομα μοντέλου | Stringing Blocks |
| Εφαρμόστε | Εναέρια γραμμή |
| Ονομα | Πίνακες κεφαλής για δύο αγωγούς δέσμης |
|---|---|
| Αρ. | 17220-17226 |
| Μοντέλο | SZ2-8 |
| Ονομαστικό φορτίο | 80-180kn |
| Πλάτος διαταραχής | 75-125 χιλιοστά |
| Ονομασία | Βιδωτή λαβή καλωδίου τύπου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Gripper αγωγού οπτικών ινών |
| Χρησιμοποιώντας | Προστατέψτε το καλώδιο OPGW |
| Max Radial | Διάμετρος 20mm |
| Τύπος | OPGW |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Model | SKL-7 |
| Feature | Forged of high strength aluminum alloy with small size and light weight |
| Item No. | 13221-13229A |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ1120 |
| Διάμετρος αγωγών | Έως 25 mm |
|---|---|
| Πλάτος στάχυων | 75 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 20-60KN |
| Item No. | 13221-13229A |
|---|---|
| Rated Load | 7-80KN |
| Product Category | Come Along Clamp |
| Warranty | 1 Year |
| Max Open | 14-48mm |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ1120 |
|---|---|
| Weight | 1-18KG |
| Product Name | Small Size and Light Weight Conductor Stringing Tools for Power Line Sag Adjustment |
| Product Category | Come Along Clamp |
| Model | SKL-7 |