| Υλικό | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
| Χρήση | ACSR Μαέστρος |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25-500 |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών μονού τροχού |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN έως 30KN |
| Διάμετρος του καλωδίου | 10 mm έως 37 mm |
| Βάρος | 10,4 kg έως 4,0 kg |
| Max ανοικτός | 15 mm έως 39 mm |
| Όνομα | Κύλινδρος παραθύρων καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος | Σύνδεση του φραγμού τροχαλιών |
| Υλικό | Νάυλον και κράμα |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Βάρος | 20-25kg |
| Υλικό | Άλλες χημικές ενώσεις |
|---|---|
| Χρήση | Σφίξιμο |
| Δομή | Σφιχτό σύρμα |
| Τύπος | σφιγκτήρας καλωδίων |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Τύπος | Τρίβλα τράβηξης καλωδίων, ευθείας τύπου |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον, κράμα αργιλίου |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
| Ονομασία του προϊόντος | Καλώδιο γης κυλίνδρου ευθείας τύπου |
| Απόδοση | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Ονομασία | Συσσωρευμένο Condutor που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Φορτίο | 60KN |
| Τράλι | 1,3,5,7,9 |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ισχύος |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον και τροχαλία αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού διπλής τροχαλίας |
| Εφαρμογή | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Εφαρμοστέος αγωγός | LGJ300-500 |
| Ονομαστικό φορτίο | 25KN |
| Εφαρμόσιμος κλάδος | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Τύπος | Universal Stringing Block |
| Υλικό | Χάλυβας από κράμα αλουμινίου |
| Ονομασία | Μονό κρεμαστό μπλοκ τροχαλίας κορδόνι γενικής χρήσης |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Διάμετρος αγωγού | Μέχρι 30 mm |
| Υλικό | Νάυλον ρόδες |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία προϊόντος | Αλουμινένιο κράμα A-σχήμα πλέγμα ηλεκτρικό τζιν στύλος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | GBR,LBR |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής κράμα αργιλίου |
| Εφαρμογή | Συγκρότηση και ανέγερση πύργου και στύλου στην κατασκευή γραμμών μεταφοράς |
| Τύπος | Συσκευές ράβδου |