| Ονομασία προϊόντος | Συζύγιο σύρματος για σύρση καλωδίων |
|---|---|
| Άρθρο | 17161-17181 |
| Χρήση | Ενώσεις |
| Ονομαστικό φορτίο | 8-80kn |
| Εφαρμοστέος αγωγός | ΑΚΕΣΑ 70-1120 |
| Βάρος | 3.3 - 6.7kg |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα (mm) | 80150mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ετικέτα | Η Suntech Power |
| Υλικό | Τροχός Αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή εγκατάστασης καλωδίων Εργαλεία καλωδίων Ρολάρι καλωδίων |
| Εφαρμογή | Ρολάρι για τοποθέτηση καλωδίων |
| χρησιμοποιώντας | Τράβηξη καλωδίου εδάφους |
| Βάρος | 7.2kg-10.5kg |
| Όνομα | Οδηγός κυλίνδρων καλωδίων |
|---|---|
| Μέγεθος | 160x230mm |
| Υλικό | Ρόδα αργιλίου |
| Βάρος | 13KG |
| Dia καλωδίων | λιγότερο από 200mm |
| Ονομασία | Ρολό καλωδίων |
|---|---|
| Χρήση | Εργαλεία τράβηξης καλωδίων |
| Υλικό | Τροχός από αλουμίνιο ή από νάιλον |
| Άρθρο | Υπόγειος εξοπλισμός έλξης |
| Μέγιστο πέρασμα. | 130-200 χιλιοστά |
| Ονομασία | Βιδωτή λαβή καλωδίου τύπου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Gripper αγωγού οπτικών ινών |
| Χρησιμοποιώντας | Προστατέψτε το καλώδιο OPGW |
| Max Radial | Διάμετρος 20mm |
| Τύπος | OPGW |
| Ονομασία | Κρεμάστρα διαχωρισμού καλωδίου |
|---|---|
| Τελείωσε. | Καθαρισμός με οξύ |
| Εφαρμογή | Μεταφορά, διανομή ηλεκτρικής ενέργειας, σταθμός παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Υλικό | Σύνθεση αλουμινίου |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγόμενη ξύλινη περίπτωση |
| Ονομασία του προϊόντος | Τερματικό ιμάντα |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
| Χρήση | μεταφορά ηλεκτρικής ενέργειας, διανομή ηλεκτρικής ενέργειας, σταθμός ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Τελείωσε. | Γαλβανισμένος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγόμενες συσκευασίες |
| Μέγεθος | 5/8", 3/4" |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση ηλεκτρικών γραμμών |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
| Χρώμα | Χρυσόλευκο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγόμενα χαρτοκιβώτια ή περιπτώσεις |
| Ονομασία του προϊόντος | Διακόπτης τύπου αλυσίδας |
|---|---|
| Σχήμα | Στόχος 1, Στόχος 2 |
| Τύπος | Διακόπτης τύπου αλυσίδας |
| Χρήση | Διακόπτης καλωδίων ρεύματος |
| Εφαρμογή | Για το πεδίο ισχύος |